Następna praca

Projektant, marketer w Lyuksoptika

6 września

20 wyświetleń

Lyuksoptika

Lyuksoptika

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

LUXOPTIKAjest krajowym liderem na rynku optycznym i częścią międzynarodowej grupy spółki Grupa Essilor:największa sieć optyków na Ukrainie, własne znaki towarowe i własna produkcja soczewek do okularów Lenti Pro. Import i dystrybucja oryginalnych produktów znanych marek (Ray-Ban, Emporio Armani, Dolce&Gabbana, Versace, Polaroid, Guess, Nikon, Kodak)Zajmujemy się Marketingiem Projektant/ Projektant - Marketer Cel stanowiska:Tworzenie i adaptacja materiałów reklamowych dla działalność reklam

LUXOPTIKAjest krajowym liderem na rynku optycznym i częścią międzynarodowej grupy spółki Grupa Essilor:

największa sieć optyków na Ukrainie, własne znaki towarowe i własna produkcja soczewek do okularów Lenti Pro. Import i dystrybucja oryginalnych produktów znanych marek (Ray-Ban, Emporio Armani, Dolce&Gabbana, Versace, Polaroid, Guess, Nikon, Kodak)

Zajmujemy się Marketingiem Projektant/ Projektant - Marketer

Cel stanowiska:

  • Tworzenie i adaptacja materiałów reklamowych dla działalność reklamowa firmy
  • < /ul>

    Wymagane doświadczenie i wiedza:

    • wykształcenie wyższe;
    • doświadczenie pracy od 1-3 lat na podobnym stanowisku w branży FMCG, Retail;
    • obsługiwanie programów Adobe Illustrator, InDesign, Photoshop, Acrobat Reader;
    • znajomość przygotowania do druku dokumentów układy i programy graficzne: Adobe Illustrator, InDesign, Photoshop;< /li>
    • umiejętność pracy z księgą znaku;
    • Znajomość podstaw projektowania UI/UX (będzie dodatkowym atutem).

    Zadania:

    • Opracowanie Key Visual dla POSM, Digital i SMM zgodnie z księgą znaku firmy;
    • wsparcie projektowe poszczególnych kierunków/produktów/usług
    • adaptacja materiałów kreatywnych w oparciu o wymagania techniczne (POSM/Digital/SMM) wraz z umiejętnościami i doświadczeniem).

    Oferujemy:

    • stanowisko w międzynarodowej firmie, która rośnie i rozwija się pomimo wszelkich bieżących wyzwań;
    • konkurencyjne wynagrodzenie;
    • harmonogram pracy pon.-pt. w godzinach 9 :00 do 18:00 (biurowo i zdalnie);
    • zdrowa kultura korporacyjna firmy;
    • przestrzeganie osobistych granic i harmonogramu;
    • oficjalne zatrudnienie, gwarancje, pakiety socjalne;
    • rabaty korporacyjne na produkty Spółki;
    • ubezpieczenie medyczne pokrywające koszty leków;
    • możliwość ubezpieczenia medycznego członków rodziny na zniżki dla firm.
    • li>

    Czekamy na Twoje CV z określeniem poziomu oczekiwań finansowych, jeśli:< ul style="font-style: normal; Font-weight: 400">

  • odpowiedzialny i zorganizowany;
  • posiada umiejętności zarządzania czasem;
  • dotrzymuje terminów;< /li> >
  • interesują się nowoczesnymi trendami w projektowaniu;
  • szybko i jakościowo wykonują powierzone zadania.

Wysyłając CV na wolne stanowisko, wyrażasz zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w ramach obowiązującego ustawodawstwa Ukrainy.

Informujemy, że informacja zwrotna na podstawie wyników rozpatrzenia opinii o naborze jest wydawana w przypadku pozytywnej decyzji w sprawie Twojej kandydatury.

Kijów
Pełny etat