Następna praca

Projektant w Proxima Research International

14 października

30 wyświetleń

Proxima Research International

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Proxima Research International to grupa firm specjalizujących się w dziedzinie systematyzacji i dostarczania informacji o rynku farmaceutycznym. Dostarcza eksperckie rozwiązania w zakresie: integracji i wspieraj CRM/ETMS, zarządzanie bazami danych pracowników i organizacji służby zdrowia, marketing wielokanałowy, wdrażanie rozwiązań BI, rozwój IT, badania marketingowe i doradztwo.Obecnie poszukujemy projektanta do naszego tygodnika APTEKA.Kluczowe zadania na tej pozycji:Przygotowanie i wprowadza

Proxima Research International to grupa firm specjalizujących się w dziedzinie systematyzacji i dostarczania informacji o rynku farmaceutycznym.
Dostarcza eksperckie rozwiązania w zakresie: integracji i wspieraj CRM/ETMS, zarządzanie bazami danych pracowników i organizacji służby zdrowia, marketing wielokanałowy, wdrażanie rozwiązań BI, rozwój IT, badania marketingowe i doradztwo.
Obecnie poszukujemy projektanta do naszego tygodnika APTEKA.

Kluczowe zadania na tej pozycji:

Przygotowanie i wprowadzanie przez klienta zmian w układach reklamowych < /span>
Tworzenie nagłówków, szablonów prezentacji, banerów na strony internetowe , markowe strony witryn;
komunikacja i interakcja z redaktorami i odpowiedzialnymi menedżerami;
Opracowanie układów reklamowych;
Opracowywanie broszur, broszur, ulotek;
Przygotowanie układów do druku;
Rozwój markowych stron witryny;
Tworzenie banerów na stronę i portale społecznościowe;
Tworzenie prezentacji;
Dostosowanie istniejących układów do żądanego formatu i wprowadzenie w nich zmian;
Interakcja z innymi członkami zespołu w celu realizacji projektów.

Nasze oczekiwania wobec kandydata:
Doświadczenie jako grafik od ponad 1 roku;
Profesjonalny poziom obsługi: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign;
Znajomość Figma i After Effects będzie dodatkowym atutem;
Znajomość podstaw przygotowania i układu prepressu;
Umiejętność pracy z briefami, wymaganiami technicznymi, księgami znaku;
Znajomość aktualnych trendówwykształcenie z zakresu projektowania graficznego i komunikacyjnego;
Wielozadaniowość — umiejętność łączenia pracy z kilku projektów równolegle;
Dostępność twórczego myślenia, kreatywność;
Odpowiedzialność za wynik, dbałość o szczegóły.

Co oferujemy:
Pełny etat;
Praca Oficjalna;
Harmonogram pracy hybrydowy (w zależności od efektywności pracy harmonogram uzgadniany jest odrębnie z kierownikiem);
Harmonogram pracy pon. - czw. 9:00 - 18:00 (w piątek dzień roboczy przed oddaniem numeru do druku , przetwarzanie zostaje odebrane w poniedziałek).

Kijów