Następna praca

Administrator działu w Karpenko M.P., FOP

Opublikowano ponad 30 dni temu

44 wyświetlenia

Karpenko M.P., FOP

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Wymagania:< /p>- Doświadczenie mile widziane, ale nie wymagane - Umiejętność pracy w dynamicznym i obciążonym środowisku - Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne- Umiejętność pracy w zespole< br style= "font-weight: 400"/>Co do samych obowiązków:-Nadzór nad działem specjalistów ds. księgowości: aspekt organizacyjny (kontrola obecności, przychodzenie do praca, obiady)-Utrzymanie bazy klientów i podział zamówień na działy, kontrola płatności za reklamy (transakcje bezgotówkowe)

Wymagania:< /p>

- Doświadczenie mile widziane, ale nie wymagane

- Umiejętność pracy w dynamicznym i obciążonym środowisku - Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

- Umiejętność pracy w zespole< br style= "font-weight: 400"/>
Co do samych obowiązków:

-Nadzór nad działem specjalistów ds. księgowości: aspekt organizacyjny (kontrola obecności, przychodzenie do praca, obiady)

-Utrzymanie bazy klientów i podział zamówień na działy, kontrola płatności za reklamy (transakcje bezgotówkowe) ,

-Kontrola terminów pracy, praca z tabelami (głównie Excel i arkusze Google)

Informacje o warunkach pracy:

-Stała stawka od 28 000 UAH (na podstawie wyników rozmowy kwalifikacyjnej)

-Wypłata wynagrodzenia dwa razy w miesiącu

- Część główna i zaliczka (na żądanie).

-Harmonogram pracy: Istnieją 2 odmiany - albo biuro 5\2 (standardowy), albo format pracy zmianowej (20 zmian miesięcznie).

- Możliwość rozwoju zawodowego i kariery

- Ciekawe projekty i zadania

-Zapewniamy zakwaterowanie dla osób spoza miasta i pomagamy w przeprowadzkach.

-Będziemy szczęśliwi, widząc Cię w naszym zespole

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i posiadasz niezbędne umiejętności i cechy, z przyjemnością rozważymy Twoje CV. Z przyjemnością rozpatrz Twoją aplikację i zaproś na rozmowę kwalifikacyjną

Kijów