Następna praca

Programista baz danych (SQL) w Vitmark-Ukrayina, TOV, SP

14 października

20 wyświetleń

Vitmark-Ukrayina, TOV, SP

0 recenzji
Brak doświadczenia
Odesa

Dziś każdy z nas robi to, co potrafi najlepiej: chronić kraj, wychowywać dzieci, sprzedawać towary, produkować soki i napoje, dostarczać żywność dla niemowląt do punktów sprzedaży lub pracować w biurze. p>Vitmark to największy ukraiński producent soków i żywności dla dzieci. Firma koncentruje się na nowoczesnej zdrowej żywności i obejmuje popularne marki: Jaffa, „Nasz sok”, „Chudo-Chado”, Aquarte i Vega Milk.Wszyscy jesteśmy Ukraińcami i wszyscy jesteśmy potrzebni. Zapraszamy, bo nasza firma nie

Dziś każdy z nas robi to, co potrafi najlepiej: chronić kraj, wychowywać dzieci, sprzedawać towary, produkować soki i napoje, dostarczać żywność dla niemowląt do punktów sprzedaży lub pracować w biurze.

p>

Vitmark to największy ukraiński producent soków i żywności dla dzieci. Firma koncentruje się na nowoczesnej zdrowej żywności i obejmuje popularne marki: Jaffa, „Nasz sok”, „Chudo-Chado”, Aquarte i Vega Milk.

Wszyscy jesteśmy Ukraińcami i wszyscy jesteśmy potrzebni. Zapraszamy, bo nasza firma nie może przestać. Zostaliśmy wpisani na listę rekomendowanych producentów artykułów pierwszej potrzeby, jesteśmy gotowi zapewnić wszystkim dzieciom Ukrainy żywność dla niemowląt, a każdemu Ukraińcowi zdrowe produkty w trosce o przyszłość narodu.

Zróbmy to zrób to razem!

Zapraszamy do dołączenia do naszego przyjaznego zespołu programistów baz danych (programistów SQL)!

Zadania:< /p>

  • Projektowanie i automatyzacja zarządzania i raportowania finansowego;
  • Implementacja załadunku i rozładunku danych w celu stworzenia raportowania z 1C z wykorzystaniem języka T-SQL ;
  • Wsparcie codziennych aktualizacji hurtowni danych;
  • Projektowanie kostek OLAP do automatyzacji oraz tworzenia raportów zarządczych i finansowych;< /li>
  • Programowanie VBA i rozwój/wsparcie programów Access;
  • Testowanie uzyskanych wyników;
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej w stan nowoczesny.
  • li>

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w generowaniu zapytań w SQL Server i wdrażaniu hurtowni danych w Microsoft SQL Server (2008, 2014 i wyżej);
  • Projektowanie i rozwój analityki biznesowej z wykorzystaniem Microsoft SQL Server Analysis Services (2014 i nowsze);
  • Projektowanie kostek OLAP, MDX;
  • Programowanie w VBA, Access, makra Excel ( Ładowanie danych do bazy danych), C#;
  • Znajomość zasad rachunkowości i struktury przechowywania informacji w 1C 8.3. ;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie technicznym.

Oferujemy:

  • Pracę urzędową i gwarancje socjalne wg KZpP;
  • Rezerwacja pracowników;
  • Wysokie wynagrodzenie i premie za KPI;
  • Ubezpieczenie medyczne;
  • Komfortowe miejsce pracy , gdzie zawsze jest światło i ciepło;
  • Stabilna praca w dużej, znanej firmie i przyjaznym zespole;
  • Możliwość szkoleń, rozwoju zawodowego kosztem firmy budżetu.
< p>Pracujemy na nasze zwycięstwo!

Vitmark to Ukraina!< /strong>

Odesa