Następna praca

Badacz danych/główny badacz w GoMage

3 września

36 wyświetleń

GoMage

GoMage

0 recenzji
Brak doświadczenia

3 września 2024 r Badacz danych/główny badacz віддалено O nas: GoMage Inc. to agencja eCommerce posiadająca szeroką wiedzę z zakresu rozwoju sklepów internetowych na różnych platformach. Naszym celem jest ciągłe ulepszanie doświadczeń związanych z zakupami online dzięki najnowocześniejszym technologiom i oferowaniu dostosowywalnych i kompleksowych rozwiązań eCommerce. Poszukujemy doświadczonego badacza danych, który dołączy do naszego zespołu. Jako badacz danych będziesz odpowiedzial

3 września 2024 r

Badacz danych/główny badacz

віддалено

O nas:

GoMage Inc. to agencja eCommerce posiadająca szeroką wiedzę z zakresu rozwoju sklepów internetowych na różnych platformach. Naszym celem jest ciągłe ulepszanie doświadczeń związanych z zakupami online dzięki najnowocześniejszym technologiom i oferowaniu dostosowywalnych i kompleksowych rozwiązań eCommerce. Poszukujemy doświadczonego badacza danych, który dołączy do naszego zespołu. Jako badacz danych będziesz odpowiedzialny za zbieranie, zarządzanie i analizowanie danych o potencjalnych klientach w oparciu o nasz profil idealnego klienta (ICP), odgrywając w ten sposób ważną rolę w naszym procesie sprzedaży.

Wymagania:

  • ponad 2 lata doświadczenia w badaniu danych
  • Biegłość w obsłudze Arkuszy Google (umiejętność pracy z Arkusze Google skutecznie filtrują; w idealnym przypadku potrafią pracować z formułami i pisać skrypty)
  • Doświadczenie z Sales Navigator, Apollo, SignalHire, ZeroBounce lub podobnymi narzędziami do badania i weryfikacji potencjalnych klientów.
  • Angielski co najmniej na poziomie średnio zaawansowanym (w mowie i piśmie)
  • Umiejętność systematycznej i zorganizowanej pracy, z silnymi umiejętnościami analitycznymi
  • Dużą dbałość o szczegółowość i umiejętność samodzielnej pracy
  • Krytyczne myślenie i poczucie własnej skuteczności, w połączeniu ze zdolnością nie tylko do wykonywania zadań zgodnie z instrukcją, ale także dokładania wszelkich starań, aby wprowadzać ulepszenia

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w branży IT eCommerce
  • Znajomość sprawdzonych metod i narzędzi automatyzacji badań leadów, umożliwiających przygotowanie wysokiej jakości bazy leadów przy minimalnym wysiłku ręcznym

Kluczowe obowiązki:

  • Tworzenie bazy potencjalnych leadów i zarządzanie nią
  • Analizuj, przetwarzaj i filtruj leady, aby ocenić ich potencjał do współpracy z naszą firmą według podanych parametrów
  • Ściśle współpracuj z zespołem sprzedaży, aby zapewnić jakość i trafność naszej grupy docelowej oraz usprawnić działania sprzedażowe .
  • Bądź na bieżąco z branżą: śledź trendy, monitoruj aktualności i zagłębiaj się w e-commerce.

Co oferujemy:

  • Praca zdalna w pełnym wymiarze godzin
  • 20 dni roboczych płatnego urlopu rocznie plus lokalne święta państwowe
  • 5 dni roboczych płatnego zwolnienia chorobowego rocznie
  • Częściowe pokrycie kursów języka angielskiego
  • Wsparcie księgowe dla PE