Analityk danych i raportowania z językiem niemieckim w Nielsen Media Services Poland

5 września

39 wyświetleń

Nielsen Media Services Poland

0 recenzji
Brak doświadczenia
Warszawa

Analityk danych współpracuje zarówno z krajowymi, jak i międzynarodowymi kontaktami po stronie klienta i Nielsena, aby zapewnić klientowi ukierunkowane doradztwo oraz inicjować i wdrażać wspólne projekty. Celem jest utrzymanie wysokiej jakości dostaw i powiększenie ujednoliconej waluty w obszarze Digital Audience Measurement.  Obowiązki Ocena i analiza dostarczonych danych: Odpowiedzialny za ocenę i interpretację przesłanych danych. Rozwój platformy: Twórz otwartą platformę lub współpracuj na

Analityk danych współpracuje zarówno z krajowymi, jak i międzynarodowymi kontaktami po stronie klienta i Nielsena, aby zapewnić klientowi ukierunkowane doradztwo oraz inicjować i wdrażać wspólne projekty. Celem jest utrzymanie wysokiej jakości dostaw i powiększenie ujednoliconej waluty w obszarze Digital Audience Measurement.

Obowiązki

  • Ocena i analiza dostarczonych danych: Odpowiedzialny za ocenę i interpretację przesłanych danych.
  • Rozwój platformy: Twórz otwartą platformę lub współpracuj na niej w celu weryfikacji, monitorowania i analizowania dostarczanych danych.
  • Żądania danych i analizy specjalne: przetwarzaj różne zapytania dotyczące danych i przeprowadzaj specjalistyczne analizy.
  • Automatyzacja raportów: zapewnij automatyzację regularnych raportów.
  • Zatwierdzanie zmian danych: weryfikuj i zatwierdzaj planowane i niezbędne zmiany w dostarczanych danych od zespołów międzynarodowych.
  • Analiza trendów: przeprowadzaj i monitoruj trendy, zwłaszcza związane z wdrożeniami technicznymi, oraz dostarczaj powiązane analizy.
  • Eskalacja jakości i dostawy: Wewnętrznie rozwiązuj problemy z jakością i dostawą i komunikuj je klientom za pośrednictwem bezpośredniego podejścia lub narzędzi do zarządzania projektami.
  • Spotkania i prezentacje z klientami: prowadź spotkania z klientami, przedstawiając jasne i możliwe do prześledzenia przeglądy projektów oraz zalecenia, które można zastosować.
  • Innowacje w interpretacji danych: identyfikuj nowe pomysły i możliwości w interpretacji danych cyfrowych.
  • Wsparcie Klienta: pomagaj klientowi i jego usługodawcom w analizie danych.
  • Reprezentacja w komitetach ekspertów: Reprezentuj firmę Nielsen w komitetach ekspertów i warsztatach Klienta, koordynując działania z zespołami wewnętrznymi i aktywnie uczestnicząc w spotkaniach.
  • Zarządzanie relacjami z klientami: Koordynuj bieżące relacje z klientami, zapewniając wsparcie analityczne i dostarczając znaczące wyniki. Zarządzaj oczekiwaniami klientów dotyczącymi wniosków analitycznych i utrzymuj uzgodniony poziom usług.

Umiejętności i kwalifikacje

  • Biegła komunikacja w mowie i piśmie w języku angielskim i niemieckim.
  • Udokumentowane lata doświadczenia w zakresie analizy danych.
  • Odpowiedni dyplom uniwersytecki lub wykształcenie wyższe
  • Rozwiązywanie problemów i myślenie analityczne: silne umiejętności identyfikowania i rozwiązywania złożonych problemów.
  • Znajomość danych i analityki: duże zainteresowanie i precyzyjne standardy w zakresie nauki o danych, analityki i jakości danych.
  • Metodologie spisu i panelu: biegły w rozumieniu i wyjaśnianiu klientom skomplikowanych metodologii spisu i panelu.
  • Biegły w komunikacji z klientem: z udokumentowanym doświadczeniem na stanowiskach związanych z obsługą klienta, biegły w odpowiadaniu na pytania związane z danymi i metodologią, rozumieniu potrzeb biznesowych klientów i dostarczaniu rozwiązań opartych na danych.
  • Umiejętności współpracy: Dobra umiejętność współpracy z międzynarodowymi zespołami w celu identyfikacji wymagań klientów i wdrażania rozwiązań.
  • Organizacja i zarządzanie projektami: Silne umiejętności organizacyjne i zarządzania projektami.
  • Świadomość biznesowa: Silne zrozumienie zasad biznesowych.
  • Media Industry Wiedza: Dobra znajomość branży medialnej.
  • Relacje z klientami: z pasją budujemy i utrzymujemy relacje z klientami oraz zwiększamy zaangażowanie.

Różnorodność

W Nielsen mocno wierzymy w wartość różnorodności i tworzenie wspierającego, włączającego środowiska, w którym nasi współpracownicy mogą odnieść sukces. Dlatego Nielsen jest dumny z tego, że jest pracodawcą zapewniającym równe szanse. Czekamy na aplikacje od osób, które są podekscytowane pracą dla nas, niezależnie od ich pochodzenia – dlatego prosimy o kontakt!

Nielsen zapewnia kandydatom i pracownikom równe szanse zatrudnienia bez względu na wszelkie cechy chronione na mocy lokalnego prawa.

Warszawa