Następna praca

Analityk danych/produktu w Bookimed

Opublikowano ponad 30 dni temu

85 wyświetleń

Bookimed

Bookimed

0 recenzji
Brak doświadczenia

19 lipca 2024 Analityk danych/produktu Київ, віддалено Dołącz do nas na Bookimed.com, aby przemienić turystykę medyczną dzięki spostrzeżeniom opartym na danych! 🌟 W firmie Bookimed.com, liderze branży turystyki medycznej, z radością ogłaszamy możliwość zatrudnienia doświadczonego analityka danych/produktu, który wzmocni nasz zespół. Ta kluczowa rola wspiera naszą misję, wykorzystując wiedzę analityczną do optymalizacji naszych ofert i wdrażania innowacyjnych funkcji produktów. Kluczo

19 lipca 2024

Analityk danych/produktu

Київ, віддалено

Dołącz do nas na Bookimed.com, aby przemienić turystykę medyczną dzięki spostrzeżeniom opartym na danych! 🌟

W firmie Bookimed.com, liderze branży turystyki medycznej, z radością ogłaszamy możliwość zatrudnienia doświadczonego analityka danych/produktu, który wzmocni nasz zespół. Ta kluczowa rola wspiera naszą misję, wykorzystując wiedzę analityczną do optymalizacji naszych ofert i wdrażania innowacyjnych funkcji produktów.

Kluczowe obowiązki:

  • Analiza danych : zbieranie, przetwarzanie i analizowanie danych w celu identyfikacji trendów wpływających na strategię decyzje w całej organizacji.
  • Informacje o produkcie : oceniaj zachowania użytkowników i trendy rynkowe, aby udoskonalać funkcje produktów i wygodę użytkownika.
  • Współpraca wspierająca : wspomaganie zespołów programistycznych i produktowych podczas różnych zmian i testów.
  • Raportowanie : twórz dynamiczne raporty do analizy wszystkich wskaźników produktu i wyników testów A/B.
  • Analiza ad hoc : odpowiadaj na żądania ad hoc ze strony zespołów sprzedaży, produktów, marketingu, SEO i PPC.
  • Automatyzacja : usprawnij rutynowe zapytania i dziel się spostrzeżeniami z członkami zespołu, aby promować kulturę opartą na danych.
  • Prezentacja : analizuj i przedstawiaj wyniki wersji i zmian produktów, wykorzystując wizualizację danych i techniki opowiadania historii opartej na danych, aby podkreślić sukcesy lub obszary rozwoju.
  • Udoskonalanie infrastruktury : weź udział w ulepszaniu naszej infrastruktury danych.

Czego oczekujemy:

  • Udokumentowane doświadczenie : co najmniej 2 lata doświadczenia jako Analityk produktu/danych.
  • Biegłość techniczna : zaawansowane umiejętności w zakresie MySQL, PostgreSQL, MongoDB i korzystania z interfejsów API, w szczególności Google Analytics.
  • Narzędzia do wizualizacji : biegła znajomość systemów wizualizacji, takich jak Tableau, Looker Studio i Power BI.
  • Umiejętności komunikacyjne : duża umiejętność przekazywania złożonych danych w przystępnych formatach.
  • Znajomość języka Python : umiejętność przetwarzania danych przy użyciu języka Python.
  • Samozarządzanie : wysoce zorganizowana i zorientowana na wyniki.

Dodatkowe umiejętności:

  • Testowanie A/B : Solidne doświadczenie w przeprowadzaniu i rozumieniu A /B testowanie.
  • Narzędzia do analizy danych AI : znajomość narzędzi do analizy danych opartych na sztucznej inteligencji, takich jak Akkio.
  • Implementacja metryk : doświadczenie w konfigurowaniu systemów metryk produktów i współudziale w nich.
  • Narzędzia takie jak Amplitude, MixPanel, GA4: doświadczenie w pracy z tymi narzędziami będzie dodatkowe.
  • Dokumentacja : doświadczenie w pracy z ustrukturyzowaną dokumentacją, najlepiej w Confluence.

Co oferujemy:

  • Główna rola : bezpośredni udział w rozwoju i sukcesie of Bookimed, integrując rewolucyjne doświadczenia związane z opieką zdrowotną ze spostrzeżeniami analitycznymi.
  • Środowisko zespołu opartego na współpracy : pracuj w zespole, który ceni innowacje i decyzje oparte na danych, w atmosferze wsparcia.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i świadczenia : Includes możliwości rozwoju zawodowego, płatne urlopy, zwolnienia lekarskie i dodatkowe benefity, takie jak wynagrodzenie za siłownię i przestrzeń coworkingową.

Dołącz do naszej misji na Bookimed.com, aby zmienić przyszłość turystyki medycznej dzięki najnowocześniejszym analizom. Jeśli pasjonuje Cię wykorzystywanie danych do opracowywania lepszych rozwiązań zdrowotnych i masz umiejętności potrzebne do kierowania naszymi działaniami analitycznymi, czekamy na Twoją opinię!