Następna praca

Analityk danych w Personalities, HR Company

23 września

28 wyświetleń

Personalities, HR Company

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Analityk danychОnasz klient to aktywnie rozwijająca się firma informatyczna dostarczająca szeroką gamę wysokiej jakości produktów, rozwiązań i usług z zakresu technologii informatycznych.Wymagania:Doświadczenie w modelowaniu predykcyjnym, uczeniu maszynowym, i techniki analizy danych;Dobra znajomość języka Python, Teoretyczna wiedza z zakresu algebry liniowej i teorii algorytmicznej oraz praktyczne doświadczenie w stosowaniu modeli uczenia maszynowego, zrozumienie systemów rekomendacyjnych: filt

Analityk danych

Оnasz klient to aktywnie rozwijająca się firma informatyczna dostarczająca szeroką gamę wysokiej jakości produktów, rozwiązań i usług z zakresu technologii informatycznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w modelowaniu predykcyjnym, uczeniu maszynowym, i techniki analizy danych;

  • Dobra znajomość języka Python,

  • Teoretyczna wiedza z zakresu algebry liniowej i teorii algorytmicznej oraz praktyczne doświadczenie w stosowaniu modeli uczenia maszynowego, zrozumienie systemów rekomendacyjnych: filtrowanie kooperacyjne, modele oparte na treści, faktoryzacja macierzy, podejścia głębokiego uczenia się. Solidne zrozumienie Natural przetwarzanie języka, modelowanie tematów, ekstrakcja informacji.

  • Dobra znajomość SQL.

  • Silne umiejętności strategiczne, analityczne i krytycznego myślenia; umiejętność rozkładania złożonych problemów i formułowania planów

Jako zaleta:Hadoop/Spark, BigQuery

Robowiązki:

  • Analizuj złożone funkcje, procedury i problemy, aby dostarczać kreatywne, logiczne i skuteczne rozwiązania spełniające określone wymagania

  • Twoim głównym celem będzie opracowywanie nowych, wydajnych algorytmów

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie (ustalane podczas rozmowy kwalifikacyjnej)

  • regularne przeglądy wyników i wypłaty premii;

  • biuro w centrum miasta lub możliwość pracy zdalnej

  • nielimitowana kawa, przekąski i owoce

  • ubezpieczenie

  • Szkolenie z języka angielskiego

Jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, nie stanowi to problemu.  Mamy doświadczonych kolegów, którzy podzielą się swoją wiedzą! Wyślij swoje CV i dołącz do naszego wymarzonego zespołu! Rozpatrywane są wyłącznie CV przesłane na wolne stanowiska.< /rozpiętość>

Kijów