Następna praca

Analityk danych w REDI

16 вересня

19 wyświetleń

REDI

REDI

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Witam!REDI to międzynarodowa firma zajmująca się marketingiem internetowym, która specjalizuje się w kierowaniu ruchu i klientów do Twojego produktu.Pracujemy od 12 lat. W tym czasie zebraliśmy duże doświadczenie w dziedzinie marketingu, rozszerzyliśmy działalność na kraje Europy, Azji, Ameryki Łacińskiej i zrzeszyliśmy ponad 200 pracowników na całym świecie. Zdaliśmy sobie sprawę, że jesteśmy gotowi na zmiany, dlatego stworzyliśmy markę komunikacji z talentami, aby wspólnie rozwijać ukraiński b

Witam!

REDI to międzynarodowa firma zajmująca się marketingiem internetowym, która specjalizuje się w kierowaniu ruchu i klientów do Twojego produktu.

Pracujemy od 12 lat. W tym czasie zebraliśmy duże doświadczenie w dziedzinie marketingu, rozszerzyliśmy działalność na kraje Europy, Azji, Ameryki Łacińskiej i zrzeszyliśmy ponad 200 pracowników na całym świecie. Zdaliśmy sobie sprawę, że jesteśmy gotowi na zmiany, dlatego stworzyliśmy markę komunikacji z talentami, aby wspólnie rozwijać ukraiński biznes na całym świecie.

Naszą misją jako firmy jest gromadzenie najlepszych specjalistów w dziedzinie marketingu cyfrowego i zapewnianie im narzędzi do rozwoju zawodowego.

Projekt się rozwija i poszukujemy nowych talentów. Potrzebujemy Analityka danych, co usprawni infrastrukturę analityczną firmy i wprowadzi nowe podejście do analizy danych.

Sprawdź nasze zadania i korzyści poniżej. Być może wkrótce wzmocnisz nasz projekt.

Twoje zadania :

  • zbuduj scentralizowaną funkcję analityczną do wydajnej pracy z dużymi ilościami danych; < /p>

  • odkryj kluczowe wnioski z danych w celu usprawnienia procesów biznesowych;

  • twórz dashboardy w PowerBI/Tableau; p>
  • utwórz system ostrzegania wykrywający anomalie;

  • praca z zapytaniami SQL w celu analizy dużych ilości danych;

  • Bądź proaktywny i bierz udział w projektach jako analityk biznesowy, przyczyniając się do doskonalenia infrastruktury analitycznej i integracji z usługami firm trzecich.

< br/>

Oczekujemy od Ciebie:

  • z 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • doświadczenie na wysokim poziomie z PowerBI lub Tableau, w tym znajomość języka DAX i modelowania danych;

  • doświadczenie w analityce internetowej, budowaniu raportów lejka produktu, znajomość metod testów A/B;

  • pewna znajomość SQL i Python do pracy z bazami danych i przetwarzania dużych ilości danych;

  • znajomość języka angielskiego od poziomu B1 wzwyż.

Zamiast tego oferujemy od siebie:

  • umiejętność pracy z Big Data i tworzenia rozwiązań analitycznych od podstaw;

  • nie tylko koledzy, ale ludzie, którym nigdy nie jest obojętnie - stale generujemy nowe pomysły, dzielimy się doświadczeniami i wspieramy się nawzajem;

  • brak sztywnych ram — skupiamy się na wyniku;

  • elastyczny grafik: możesz rozpocząć o 9:00 lub 11:00 i zakończyć o 18:00 - 20:00 - tak jak Ci wygodnie;

  • < li style="waga-czcionki: 400; styl czcionki: normalny; dekoracja tekstu: brak">

    format - aktualnie zdalny, ale posiadamy nowoczesne biuro do pracy w Kijowie (na zamówienie), które wyposażone jest w duży generator biurowy oraz Internet światłowodowy działający nawet przy wyłączonych światłach;< /span>

    < /li>
  • Język angielski jest zawsze aktualny na rynku pracy, dlatego prowadzimy zajęcia korporacyjne dla pracowników;

  • płatne urlopy, zwolnienia lekarskie i dodatkowa motywacja materialna z okazji rodzinnych świąt i ważnych dla Ciebie wydarzeń;

  • dzień wolny od urodzin;

  • rekompensata za edukację zewnętrzną;

  • kursy mistrzowskie, budowanie zespołu i imprezy - odpoczywamy tak samo ciężko, jak pracujemy.

Najważniejszy dla firmy jest rozwój: talentów, branży i rynku. Cenimy oryginalność, niezależność, aktywną pozycję, nastawienie na wyniki i dbałość nawet o najbardziej rutynową pracę. Jeśli rezonujesz z nasze wartości i jesteś gotowy, aby stać się częścią naszych zespołów - dołącz!

Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny.

Nasz proces rekrutacji wygląda następująco:

napisać do Ciebie list powitalny z wyjaśnieniami? zaprosić Cię na rozmowę z rekruterem? dać zadanie testowe? przeprowadzić rozmowę techniczną? poznać swojego bezpośredniego przełożonego? zebrać referencje? wysłać Ofertę Pracy.< /span>

Na pewno przejrzymy Twoje CV i jeśli będzie istotne, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 dni roboczych.

Nie szukamy ideałów, szukamy . A może to właśnie Ty. Rośnijmy razem w radości!

SZUKAJ WIĘCEJ O NAS I ZESPOLE W SIECI SPOŁECZNOŚCIOWYCH:

=="rel=" nofollow noopener noreferrer" style="dekoracja tekstowa: brak" target="_blank">? Facebook

Kijów