Specjalista ds. obsługi klienta (angielski) w Hr Agency WORK TRADE INVEST

Opublikowano ponad 30 dni temu

55 wyświetleń

Hr Agency WORK TRADE INVEST

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Witam! Jesteśmy agencją rekrutacyjną „Work Trade Investment” – partnerem strategicznym w zakresie doradztwa personalnego.Misja firmy: profesjonalnie promujemy rozwój biznesu firm ukraińskich i zagranicznych, świadcząc wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji ogólnej i IT, selekcji personelu, outstaffingu, outsourcingu itp.W tej chwili istnieje otwarta oferta wakat na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta ze znajomością języka angielskiego.Oferujemy:- wysokie wynagrodzenie: stała stawka

Witam! Jesteśmy agencją rekrutacyjną „Work Trade Investment” – partnerem strategicznym w zakresie doradztwa personalnego.

Misja firmy: profesjonalnie promujemy rozwój biznesu firm ukraińskich i zagranicznych, świadcząc wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji ogólnej i IT, selekcji personelu, outstaffingu, outsourcingu itp.

W tej chwili istnieje otwarta oferta wakat na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta ze znajomością języka angielskiego.

Oferujemy:

- wysokie wynagrodzenie: stała stawka 1000 $ +% (wynagrodzenie wynosi 3000 $ - 5000 $);

- gwarantowane, terminowe płatności;

- szkolenia, pogłębione studia produktu i technik pracy z klientami;

- kompleksowe wsparcie na wszystkich etapach pracy ze strony kierownictwa i zespołu;

- możliwość rozwoju kariery;

< p>- komfortowe warunki pracy w nowym biurze w centrum Kijowa;

- pyszne słodkości, nielimitowana kawa/herbata/woda/słodka woda;

- młody dream-team i ciekawe życie korporacyjne.

Twoje codzienne zadania będą obejmować:

- komunikowanie się z klientami, pomaganie i rozwiązywanie ich problemów przez telefon i na czacie wsparcia;< /p>

- praca z systemem CRM, utrzymanie bazy danych;

- chęć nauki i rozwoju wspólnie z firmą.

Wymagania od kandydata:

- potrafią szybko się uczyć i pokonywać trudności;

- mają rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

- doświadczenie w pracy z klientami (sprzedaż, doradztwo, itp.) będzie zaletą!

Warunki:

- grafik pracy: 5/2 w godzinach 11:00 - 20:00;

p>

- pełny etat;

- biuro 5 minut od stacji metra Klovska.

Wyślij swoje CV z podaniem oczekiwanego poziomu dochodów i dowiemy się poznać się!

Telegram: @hrrdayana

Kijów