Następna praca

Obsługa klienta i analityk ryzyka w PayPro Global inc

Opublikowano ponad 30 dni temu

36 wyświetleń

PayPro Global inc

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów

PayPro Global zatrudnia wnikliwego, dwujęzycznego analityka ryzyka, który dołączy do naszego wykwalifikowanego zespołu ds. zarządzania ryzykiem i wsparcia. Nasz nowy członek zespołu będzie monitorował, oceniał i podejmował skuteczne działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa płatności online oraz zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa i satysfakcji kupujących na całym świecie. Jest to stanowisko o dużej odpowiedzialności, wymagające ścisłej współpracy z naszymi międzynarodowymi

PayPro Global zatrudnia wnikliwego, dwujęzycznego analityka ryzyka, który dołączy do naszego wykwalifikowanego zespołu ds. zarządzania ryzykiem i wsparcia. Nasz nowy członek zespołu będzie monitorował, oceniał i podejmował skuteczne działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa płatności online oraz zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa i satysfakcji kupujących na całym świecie.

Jest to stanowisko o dużej odpowiedzialności, wymagające ścisłej współpracy z naszymi międzynarodowymi zespołami ds. sprzedaży, zarządzania ryzykiem i zarządzania kontem w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Jeśli jesteś osobą analityczną, gotową do podejmowania złożonych decyzji, zwracasz uwagę na szczegóły i potrafisz się komunikować, z radością powitamy Cię w naszym zespole!

Miejsce pracy: Lwów, Ukraina

Typ pracy: Pełny etat (praca zmianowa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu: zmiany poranne, wieczorne i nocne)

Poziom stanowiska: podstawowy (0-2 lata)

Wymagania

  • Zaawansowany poziom języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Biegła obsługa komputera i Internetu
  • Wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta lub wsparciu technicznym (zamówienia online doświadczenie będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w komunikacji z native speakerami (duży plus to programy FLEX Alumni, Work & Travel, AIESEC i inne)
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i działania w środowisku dynamiczne środowisko, z klientami z całego świata
  • Zorganizowany styl pracy, dbałość o szczegóły i podejście do rozwiązywania problemów
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Obowiązki

    • Sprawdzaj konta i trwające transakcje, aby wykryć potencjalne oszustwa
    • Analizuj dane i przewidywaj potencjalnie oszukańcze zachowania
    • Komunikuj się z klientami (przez e-mail, czat na żywo i telefon) oraz zapewniaj skuteczne wsparcie

    Co oferujemy

    • Wynagrodzenie zależne od $
    • Pakiet świadczeń: joga, zajęcia z języka angielskiego, zajęcia sportowe, ubezpieczenie stomatologiczne i codzienne posiłki biurowe
    • Komfortowe biuro zlokalizowane w centrum miasta (aleja Szewczenki)
    • Elastyczny grafik (na zmiany)
    • Możliwości mentoringu i rozwoju kariery

    To ekscytujące i pełne wyzwań stanowisko. Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chcesz mieć możliwość pracy w zespole PayPro Global, aplikuj od razu!
    Sprawdzamy wszystkie aplikacje, które przesyłają swoje CV w języku angielskim, więc spodziewaj się wkrótce wiadomości od nas.

Lwów