Przedstawiciel Obsługi Klienta (ze znajomością języka niemieckiego) w EvoPlay

15 października

13 wyświetleń

EvoPlay

EvoPlay

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

EvoPlay to międzynarodowa firma informatyczna, wiodący twórca oprogramowania i kompleksowych rozwiązań dla branży gier. W związku z rozwojem firmy posiadamy wakat na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta ze znajomością języka niemieckiego. Specjalista ten pracuje w Dziale Wsparcia Użytkowników w contact center firmy. Odpowiedzialny za zdalną interakcję z użytkownikami, doradztwo w zakresie technicznych i finansowych aspektów produktu za pośrednictwem czatu online.Wymagania:Wysoka umiejętnoś

EvoPlay to międzynarodowa firma informatyczna, wiodący twórca oprogramowania i kompleksowych rozwiązań dla branży gier. W związku z rozwojem firmy posiadamy wakat na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta ze znajomością języka niemieckiego. Specjalista ten pracuje w Dziale Wsparcia Użytkowników w contact center firmy. Odpowiedzialny za zdalną interakcję z użytkownikami, doradztwo w zakresie technicznych i finansowych aspektów produktu za pośrednictwem czatu online.

Wymagania:

  • Wysoka umiejętność czytania i pisania Język ukraiński i niemiecki w mowie i piśmie;
  • Znajomość obsługi komputera na poziomie pewnego użytkownika;
  • Umiejętność pracy z dużą ilością informacji i chęć uczenia się;
  • Komunikacyjność;
  • Wytrwałość;< /li>
  • Wysoki poziom samoorganizacji;
  • Doświadczenie w pokrewnych dziedzinach będzie dodatkowym atutem.
  • Obowiązki:

    • Interakcja z użytkownikami:
    • udzielanie wykwalifikowanej pomocy w zakresie doradztwa technicznego i finansowego produktów, głównie drogą telefoniczną;
    • zaznaczanie użytkowników z produktami firmy, ich charakterystyka, aktualne promocje i oferty;< /li>
    • Interakcja z innymi działami firmy:
    • składanie wniosków o rozwiązanie problemów technicznych i finansowych użytkowników, otrzymywanie informacji zwrotnych w celu dalszego informowania użytkowników;
    • informowanie o zidentyfikowanych problemach lub błędach w obsługiwanych zasobach.

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie powyżej rynku, premie miesięczne uzależnione od wyników pracy;
    • Praca zmienna grafik: 2/2. 2 dni robocze (zmiana dzienna), 2 weekendy, 2 dni robocze (zmiana nocna), 19:00 - 07:00;
    • L&D centrum z kursami dla pracowników i menedżerów najwyższego szczebla, program rotacyjny;
    • biblioteka samokształceniowa, dostęp do kursów płatnych;
    • Program rabatowy Evoplay;
    • dyskusje grupowe i sesje indywidualne z psychologiem.

      Wyślij swoje CV, czekamy na Ciebie w naszym zespole!

Kijów
Pełny etat