Menedżer ds. obsługi klienta w języku angielskim w Skay Layn

Opublikowano ponad 30 dni temu

43 wyświetlenia

Skay Layn

Skay Layn

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą międzynarodową, globalną firmę – Sky Line, < br style="font-weight: 400"/>który z sukcesem istnieje na rynku od ponad 5 lat.Firma koncentruje się na wdrażaniu wysokiej jakości produktów fintech , ich dalsze wsparcie techniczne i doskonalenie.Aktywnie poszukujemy kandydata na stanowisko anglojęzycznego Menedżera Wsparcia Klienta.Dajemy absolutny dostęp do wszystkich zasobów niezbędnych do pracy, dynamicznego rozwoju, Twojego rozwoju osobistego i niezale

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą międzynarodową, globalną firmę – Sky Line, < br style="font-weight: 400"/>który z sukcesem istnieje na rynku od ponad 5 lat.
Firma koncentruje się na wdrażaniu wysokiej jakości produktów fintech , ich dalsze wsparcie techniczne i doskonalenie.
Aktywnie poszukujemy kandydata na stanowisko anglojęzycznego Menedżera Wsparcia Klienta.
Dajemy absolutny dostęp do wszystkich zasobów niezbędnych do pracy, dynamicznego rozwoju, Twojego rozwoju osobistego i niezależności finansowej.

Czego szukamy u naszego idealnego kandydata:

  • Poziom języka angielskiego — B1-C2;
  • Z doświadczeniem zawodowym lub bez, ale z wielką chęcią nauki.
    Tylko dla naszych kandydatów prowadzimy szkolenia, które trwają 5 dni i są opłacane z tytułu podstawy ;
  • Jeżeli masz doświadczenie na podobnych stanowiskach - będzie to bardzo duży atut;
  • Odpowiedzialny i chcący rozwijać się finansowo i zawodowo;
  • Poczucie humoru mile widziane.

Zadania:

  • Wysokiej jakości obróbka m.in gorąca baza klientów z Kanady, która czeka na Twój telefon - nasi klienci współpracują z nami od lat;
  • Pomoc i zbieranie informacji o naszym kliencie;
  • Rejestracja klienta na naszej stronie i przeniesienie do innego działu w celu realizacji;
  • Raportowanie wykonanych prac w system CRM;
  • Bądź aktywny i pozytywny :)

Warunki pracy:

  • Współpraca w środowisku międzynarodowym;
  • Nasze biura w Kijowie są wyposażone w generatory i Starlink, które zapewniają nieprzerwany proces pracy;
  • Wewnętrzna akademia edukacyjna;
  • Komfortowe warunki pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 - 22:00 (taksówką płaci firma);
  • Wewnętrzny program polecający w celu rekomendacji nowych współpracowników;
  • Wydarzenia korporacyjne, zajęcia i budowanie zespołu;
  • Zapewniamy wysokiej jakości stażep oraz mentoring przez cały okres pracy (płatne 5-dniowe szkolenie);
  • Konkurencyjne wynagrodzenie - od 40 000 UAH do 70 000 UAH + % ; transakcji;
  • Młody, wesoły zespół i miła atmosfera bez presji, stresu i innych negatywnych emocji;
  • Codziennie gorąca herbata/kawa, słodycze i owoce;
  • Pomoc finansowa w przeprowadzce dla osób spoza miasta;
  • Płatny lunch od firmy w każdy piątek.

Nastawiamy się na długoterminową współpracę i oferujemy warunki, na które warto zwrócić uwagę !< /em>
Znalezienie wymagającej pracy podczas wojny nigdy nie było łatwiejsze!
Zapewniamy wszystkie zasoby do pracy i staramy się tworzyć najlepszą kulturę korporacyjną, ponieważ jesteśmy rynkiem liderzy!

Wyślij nam swoje CV, a my odpowiemy tak szybko, jak sobie wyobrazisz i zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną!
Czekamy na Ciebie w naszym zespole!

Kontakt: Ulyana HR

Aby uzyskać najszybszą reakcję , napisz proszę do Telegramu – @ulyaaahr

Kijów