Następna praca

Menedżer obsługi klienta w Hyort Knudsen Ukrayina, TOV

1 października

48 wyświetleń

Hyort Knudsen Ukrayina, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Równe
Pełny etat

Firma «Hjort Knudsen Ukraine, LLC» poszukuje utalentowanego i energicznego Menedżera ds. obsługi klienta ze znajomością języka angielskiego. Jeśli chcesz pracować w odnoszącej sukcesy międzynarodowej firmie i komunikować się z klientami z różnych krajów, to ta pozycja jest dla Ciebie.Obowiązki :Doradzanie klientom w zakresie produktów firmyPrzyjmowanie i przetwarzanie zapytań klientów< li>Rozwój i utrzymywanie wzajemnie korzystnych relacji z klientamiUtrzymywanie bazy danych klientów i tworzenie

Firma «Hjort Knudsen Ukraine, LLC» poszukuje utalentowanego i energicznego Menedżera ds. obsługi klienta ze znajomością języka angielskiego. Jeśli chcesz pracować w odnoszącej sukcesy międzynarodowej firmie i komunikować się z klientami z różnych krajów, to ta pozycja jest dla Ciebie.

Obowiązki :

  • Doradzanie klientom w zakresie produktów firmy
  • Przyjmowanie i przetwarzanie zapytań klientów
  • < li>Rozwój i utrzymywanie wzajemnie korzystnych relacji z klientami
  • Utrzymywanie bazy danych klientów i tworzenie raportów

Wymagania:

  • Angielski poziom C1
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Wysoka towarzyskość i umiejętności komunikacji z klientami
  • Chęć pracy w zespole i osiągania wspólnych wyników
  • Gotowość do podróży służbowych i pracy z dużą ilością informacji
< p style="font-style: normal; Font-weight: 400">Oferujemy:

  • Rozwój kariery i możliwości rozwoju zawodowego
  • Harmonogram pon.-pt. 8:30-17:00
  • Darmowy lunch
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazny i profesjonalny zespół
  • Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszej firmy i rozwijać się razem z nami, wyślij swoje CV. Skontaktujemy się z Tobą w celu przeprowadzenia dalszej rozmowy.

Równe
Pełny etat