Następna praca

Agent obsługi klienta w Reply.io

4 września

36 wyświetleń

Reply.io

Reply.io

0 recenzji
Brak doświadczenia

4 września 2024 r Agent obsługi klienta віддалено Reply.io to szybko rozwijająca się firma SaaS, która pomaga firmom automatyzować procesy sprzedaży i docierania do odbiorców. Zależy nam na dostarczaniu wyjątkowych usług i rozwiązań naszym klientom na całym świecie, mając jeden z najlepszych zespołów obsługi klienta w branży. W miarę ciągłego rozwoju poszukujemy oddanego i zmotywowanego agenta obsługi klienta, który dołączy do naszego zespołu. Omówienie roli Poszukujemy proaktywnej

4 września 2024 r

Agent obsługi klienta

віддалено

Reply.io to szybko rozwijająca się firma SaaS, która pomaga firmom automatyzować procesy sprzedaży i docierania do odbiorców. Zależy nam na dostarczaniu wyjątkowych usług i rozwiązań naszym klientom na całym świecie, mając jeden z najlepszych zespołów obsługi klienta w branży. W miarę ciągłego rozwoju poszukujemy oddanego i zmotywowanego agenta obsługi klienta, który dołączy do naszego zespołu.

Omówienie roli

Poszukujemy proaktywnej osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku agenta obsługi klienta. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za zapewnianie naszym klientom wyjątkowego wsparcia poprzez interakcje na czacie oraz odpowiadanie na ich zapytania i wątpliwości dotyczące naszego produktu. Jako agent obsługi klienta w Reply.io będziesz pierwszym punktem kontaktowym dla naszych klientów, zapewniając terminową i skuteczną pomoc, aby zapewnić pozytywne doświadczenia użytkowników. Będziesz ściśle współpracować z innymi członkami zespołu pomocy technicznej, zespołem pomocy technicznej i innymi działami, aby rozwiązywać problemy, odpowiadać na zapytania i doradzać klientom w skutecznym korzystaniu z naszej platformy.

Wymagania

• Wcześniejsze ponad roczne doświadczenie na stanowisku wsparcia klienta (klienta), najlepiej w środowisku SaaS lub środowisku technicznym
• Doskonała umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej w języku angielskim i ukraińskim
• Silne umiejętności rozwiązywania problemów połączone ze zdolnością samodzielnego myślenia
• Znajomość systemów obsługi zgłoszeń na czacie (Intercom, Jira) będzie dodatkowym atutem
• Podstawowa znajomość oprogramowania i technologii internetowych; doświadczenie z platformami SaaS jest zaletą
• Możliwość pracy samodzielnej i jako część zespołu w dynamicznym środowisku
• Podejście skupione na kliencie z naciskiem na dostarczanie pozytywnych doświadczeń
• Analityczny sposób myślenia skupiający się na ciągłym doskonaleniu i podejmowaniu decyzji w oparciu o dane.

Obowiązki

• Odpowiadanie na zapytania klientów za pośrednictwem czatów, e-maili i okazjonalnych spotkań telefonicznych w Google (w przypadku starszych pracowników pomocy technicznej) w odpowiednim czasie i profesjonalny sposób
• Rozwiązywanie problemów klientów związanych z funkcjami, ustawieniami i integracją produktów
• Prowadź klientów przez naszą platformę, oferując porady dotyczące najlepszych praktyk i wskazówki dotyczące optymalnego wykorzystania
• Współpracuj z zespół techniczny zajmujący się eskalacją i rozwiązywaniem złożonych problemów technicznych
• Przyczynianie się do tworzenia i ulepszania dokumentacji pomocy, często zadawanych pytań i przewodników
• Weź udział w ciągłych szkoleniach, aby być na bieżąco z aktualizacjami produktów i nowymi funkcjami
• Przekazuj opinie zespołom ds. produktu i rozwoju na podstawie informacji o klientach
• Zapewnij najwyższy poziom zadowolenia klientów, zapewniając wyjątkową obsługę.

Praca zmianowa (czasu kijowskiego)

Obecnie nasz zespół pracuje w systemie zmianowym w godzinach od 9:00 do 2:00 czasu kijowskiego, i chętnie powitamy nowych członków zespołu na następujące zmiany:

• 18-02:00

Oferujemy

• Praca z wiodącym produktem na rynku amerykańskim i światowym
• Realna szansa na rozwój zawodowy i samodoskonalenie
• Praca w domu lub w przestrzeni coworkingowej (koszty coworkingu pokrywamys)
• Zapewniamy najnowocześniejszy sprzęt i wszelkie niezbędne rzeczy do komfortowej pracy
• Dostęp do wewnętrznej literatury biznesowej, szkoleń, seminariów
• Nielimitowana liczba zwolnień lekarskich
• Super współpracownikami i przyjemną atmosferą pracy
• Uroczystości firmowe i zabawy, niektóre z nich niezapomniane.

Od początku inwazji rosyjskiej wszystkie nasze zyski kierowane są na rzecz Sił Zbrojnych Ukrainy. Do tej pory przekazaliśmy ponad 7 milionów UAH i staramy się rozwijać naszą firmę, aby pomagać jeszcze więcej. Jesteśmy także częścią programu KOLOcи firmy KOLO (koloua.com/kolossus), w ramach którego przekazujemy im co miesiąc 10 tys. dolarów.

Dołącz do nas i pomóż Siłom Zbrojnym Ukrainy skopać tyłek Rosji!