Następna praca

Specjalista ds. obsługi klienta w Pexly

Opublikowano ponad 30 dni temu

72 wyświetlenia

Pexly

Pexly

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Dołącz do naszej szybko rozwijającej się firmy jako < czcionka style="vertical-align: inherit">Specjalista ds. obsługi klienta  dla naszego Klienta! Aby wesprzeć ciągły rozwój i zaangażowanie na rzecz klientów, poszukujemy obecnie profesjonalisty, który może pracować dla platformy atrakcji o mieszanej rzeczywistości, która łączy sport i wysokiej jakości gry cyfrowe, gdzie zamieniają zajęcia sportowe w wciągające doświadczenia. Jest to praca zdalna, samozatrudniona, na pełen etat.Harmonogram:

Dołącz do naszej szybko rozwijającej się firmy jako < czcionka style="vertical-align: inherit">Specjalista ds. obsługi klienta  dla naszego Klienta! Aby wesprzeć ciągły rozwój i zaangażowanie na rzecz klientów, poszukujemy obecnie profesjonalisty, który może pracować dla platformy atrakcji o mieszanej rzeczywistości, która łączy sport i wysokiej jakości gry cyfrowe, gdzie zamieniają zajęcia sportowe w wciągające doświadczenia. Jest to praca zdalna, samozatrudniona, na pełen etat.

Harmonogram:     8:00–20:00; 20:00–8:00 CET, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zmiany dzienne i nocne, 2 na 2. Dwa dni robocze, po których następują dwa dni odpoczynku.

W Pexly masz wspaniałe możliwości zdobycia:

  • Doświadczenie w międzynarodowej firmie współpracującej z ludzi na całym świecie;

  • Wynagrodzenie –     650 USD miesięcznie przez pierwsze 2 miesiące i 700 USD miesięcznie + 50 USD premii po 2 miesiącach okresu próbnego;

  • Szkolenie zapewni firma i klient;

  • 100% praca zdalna;

  • 20 płatnych dni urlopu i 10 dni zwolnienia lekarskiego rocznie;

  • uwagę, wsparcie i motywację kierownictwa.

Twoje obowiązki:

- Uprzejmie i terminowo odpowiadaj na zapytania klientów;

- Wsparcie w przypadku pytań technicznych;< /p>

- Współpraca z zespołami programistów i kontroli jakości w celu rozwiązywania problemów klientów;

- Analizuj prośby klientów i proponuj ulepszenia;

- Rozwijaj zdrowe relacje z klientami;

- Utrzymuj zaangażowanie klientów i regularne korzystanie z produktów;

- Stałe monitorowanie klientów i potencjalnych klientów: wykorzystanie usług, problemy, odnowienia;

- Utrzymuj szczegółową wiedzę na temat usług Valo Motion, pomagaj klientom w przypadku pytań i sugeruj najlepsze rozwiązania odpowiadające ich potrzebom;

- Buduj lojalność i utrzymanie klientów;

- Rozwiązuj problemy klientów;

- Przeglądaj skargi i wątpliwości klientów i staraj się poprawić wszystkie aspekty obsługi klienta dzięki ValoMotion;

- Buduj zaufanie i przejrzystość wśród klientów;

- Wdrażaj nowych klientów za pośrednictwem WhatsApp / Google Meet.

Wymagania dla tej roli:

- angielski B2-C1 (pisanie);

- Doświadczenie z systemem operacyjnym Windows będzie dodatkowym atutem;

- Silne umiejętności rozwiązywania problemów;

- Doświadczenie jako przedstawiciel obsługi klienta;

- Zdolność do pracy w stresującej sytuacji , umiejętność aktywnego słuchania i dbałość o szczegóły;

- Szacunek do klienta, nastawienie na pomoc klientowi (empatia, spokojny charakter);< /font>

Jesteś naszym idealnym kandydatem, jeśli:

  • Posiada umiejętność pracy w stresującej sytuacji, umiejętność aktywnego słuchania i dbałość o szczegóły;

  • silne umiejętności rozwiązywania problemów;

  • Posiadasz znajomość języka angielskiego na poziomie B2-C1 (w piśmie);

  • Masz ponad 1-letnie doświadczenie w obsłudze klienta/obsłudze klienta;

  • Doświadczenie z systemem operacyjnym Windows będzie dodatkowym atutem;

  • Ogólna znajomość systemów CRM, Zendesk, Asana, Slack, Czaty, Komunikatory Społecznościowe, ZOOM, Google Meet;

  • Pewność sprzętu i oprogramowania, komputerów PC, laptopów, projektorów, okablowania, systemu operacyjnego Windows, sieci;

  • Umiejętności zarządzania czasem;

  • Mów płynnie po angielsku (angielski C1, profesjonalny poziom w mowie i piśmie);

  • Umiesz pracować nad następującymi    harmonogramy   : 8:00–20:00; 20:00–8:00 CET, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzień i zmiany nocne, 2 na 2. Dwa dni robocze, po których następują dwa dni odpoczynku;

  • Są dostępne do natychmiastowego uruchomienia.< /p>

Cele KPI zostaną udostępnione po okresie próbnym na podstawie:

- FRT

< p style="waga-czcionki: 400; styl czcionki: normalny">- AHT

< p style="waga-czcionki: 400; styl czcionki: normalny">- SZTUKA

< p style="waga-czcionki: 400; styl czcionki: normalny">- SLA

< p style="waga-czcionki: 400; styl czcionki: normalny">

PEXLY to firma globalna. Wspieramy firmy na całym świecie poprzez zapewnianie zdalnych asystentów i outsourcingu zespoły specjalizujące się w obsłudze klienta, wsparciu technicznym, działaniach back-office oraz sprawnym wsparciu sprzedaży i marketingu. Szanujemy indywidualność i kulturę każdego członka naszego dużego zespołu i doceniamy wkład każdego pracownika we wspieranie naszych Klientów powitać Cię w naszym zespole. Rozwijaj swoją karierę z PEXLY!

Kijów