Następna praca

CRM, menadżer retencji (e-mail marketing) w EvoPlay

Opublikowano ponad 30 dni temu

45 wyświetleń

EvoPlay

EvoPlay

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

EvoPlay to największy ekosystem projektów produktowych oferujący kompleksowe rozwiązania dla branży gier online. Współpracujemy z wysoce konkurencyjnymi rynkami na całym świecie i codziennie poszukujemy nowych możliwości integracji i promocji naszych produktów.Obecnie poszerzamy naszą ofertę zespołu i szukają menedżera CRM.Wymagane doświadczenie:Praktyczne doświadczenie w procesie budowania łańcuchów powrotów użytkowników , praca z podróżą klienta, głęboka segmentacja użytkowników (nie tylko uży

EvoPlay to największy ekosystem projektów produktowych oferujący kompleksowe rozwiązania dla branży gier online. Współpracujemy z wysoce konkurencyjnymi rynkami na całym świecie i codziennie poszukujemy nowych możliwości integracji i promocji naszych produktów.

Obecnie poszerzamy naszą ofertę zespołu i szukają menedżera CRM.

Wymagane doświadczenie:

  • Praktyczne doświadczenie w procesie budowania łańcuchów powrotów użytkowników , praca z podróżą klienta, głęboka segmentacja użytkowników (nie tylko użytkownicy darmowi/płatni i analiza RFM);
  • Od 1 roku doświadczenia w pracy z takimi narzędziami komunikacji jak e-mail i web-push, doświadczenie w pracy z komunikatorami będzie dodatkowym atutem;
  • Zrozumienie kluczowych wskaźników CRM OR, CTOR, współczynnika retencji, współczynnika dostaw, współczynnika odrzuceń i reklamacji;
  • Nastawienie analityczne: analiza i optymalizacja ścieżki CRM, praca ze wskaźnikami współczynnika konwersji, sprawdzaniem AVG, ARPPU, współczynnikiem powtarzalności;
  • Chęć i zainteresowanie kierunkiem utrzymania.

Zadania:

  • Rozwój i uruchomienie „łańcuchów” działań-akcji;
  • Newsjacking. Spekulacje na temat aktualnych trendów (globalnych lub lokalnych). Umiejętność szybkiego zidentyfikowania i wykorzystania działającego trendu dla Twojego CA;
  • Wyznaczanie zadań dla programistów, projektantów, copywriterów i QA;
  • Aktywna współpraca z zespołami ds. produktu, wsparcia i analityków
  • Opracowywanie nowych koncepcji w przypadku promocji za pośrednictwem kanałów CRM, wykorzystanie i udoskonalanie istniejących koncepcji;
  • Planowanie i raportowanie kwartalne\miesięczne.

Oferujemy:

  • Możliwość budowania kariery w jednej z wiodących firm informatycznych na Ukrainie.
  • Profesjonalny zespół specjalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą.
  • Centrum nauki i rozwoju z kursami dla pracowników i najwyższej kadry menedżerskiej; biblioteka samokształceniowa, dostęp do kursów płatnych.
  • Pełny pakiet socjalny: ubezpieczenie medyczne, dni chorobowe, wynagrodzenie w przedszkolu, usługi psychologa, program rabatowy Evoplay.
  • Wiele miłych prezentów firmowych: na pierwszy dzień w pracy, na rocznicę pracy, na ślub, narodziny dziecka.
  • Imprezy firmowe

Jakie są nasze etapy:

  • Przeczytaj uważnie opis (teraz już tu jesteś), okaż zainteresowanie i wyślij CV.
  • Rozmowa kwalifikacyjna z rekruterem (mniej niż godzina).
  • Wykonanie zadania testowego.
  • Pogłębiony wywiad z Timlidem i rekruterem (około półtorej godziny).
  • Oferta :)
  • Wyślij swoje CVcóż, chętnie poznamy się lepiej i porozmawiamy o nowych możliwościach kariery!

Kijów
Pełny etat