Analityk ryzyka kredytowego / twórca punktacji / dla internetowych MIF w PrimoCollect

Opublikowano ponad 30 dni temu

94 wyświetlenia

PrimoCollect

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

EwaCash to niezawodny, szybki i nowoczesny serwis pożyczkowy online na Ukrainie. Specjalizujemy się w udzielaniu niskooprocentowanych mikropożyczek w możliwie najkrótszym czasie i na korzystnych warunkach.  W związku z ekspansją i skalowaniem firmy zapraszamy do naszego zespołu analityka ryzyka kredytowego dla MIF online.Strona internetowa firmy:https:// ewacash.com.ua / Podstawowe wymagania: 3 lata doświadczenia w dziale ryzyka internetowej MIF;Praktyczne umiejętności samodzielnego opracowywani

EwaCash to niezawodny, szybki i nowoczesny serwis pożyczkowy online na Ukrainie. Specjalizujemy się w udzielaniu niskooprocentowanych mikropożyczek w możliwie najkrótszym czasie i na korzystnych warunkach.  W związku z ekspansją i skalowaniem firmy zapraszamy do naszego zespołu analityka ryzyka kredytowego dla MIF online.

Strona internetowa firmy:https:// ewacash.com.ua /

Podstawowe wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w dziale ryzyka internetowej MIF;
  • Praktyczne umiejętności samodzielnego opracowywania modeli scoringowych;
  • Doświadczenie w Pythonie (biblioteki dla DS) od 2 lat i SQL od roku;
  • Doświadczenie w używaniu R będzie dodatkowym atutem ;
  • Wykształcenie wyższe matematyczne lub techniczne;

Zadania funkcjonalne:

  • Opracowanie modeli scoringowych;
  • Testowanie jakości opracowanych modeli i ich optymalizacja;< /li

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników rozmowy kwalifikacyjnej;
  • Lokalizacja: Lwów (Smal-Stotskyi, 1) lub Kijów (al. Holosiivskyi 132) możliwa praca w biurze lub zdalnie.
  • Harmonogram pracy od poniedziałku do czwartku od 8:00 do 17:00, piątek od 8:00 do 16:00 (przerwa na lunch)
    sobota-niedziela, weekend.
  • Komfortowe warunki pracy;

Kijów