Copywriter dla sklepów internetowych Rozetka Prom Kreator treści w Princesa Diana

Opublikowano ponad 30 dni temu

50 wyświetleń

Princesa Diana

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Słyszałem zdanie: „Człowiek ma dwie urodziny: w dniu, w którym się urodził i dzień, w którym zrozumiała – dlaczego.”Mamy pytanie wzajemne - < u style="font-weight: 700">czy znasz już swój globalny cel? Twoje „dlaczego”Mamy więc niesamowitą wiadomość! W tej chwili do naszego zespołu poszukujemy kreatywnego copywritera - kreatora treści dla sklepów i marketów internetowych (Rozetka, Prom, Epicenter) oraz na portalach własnych (sprzedajemy kosmetyki i RTV).Szukamy osoby, z której zrobimy TOP copyw

Słyszałem zdanie: „Człowiek ma dwie urodziny: w dniu, w którym się urodził i dzień, w którym zrozumiała – dlaczego.”

Mamy pytanie wzajemne - < u style="font-weight: 700">czy znasz już swój globalny cel? Twoje „dlaczego”

Mamy więc niesamowitą wiadomość! W tej chwili do naszego zespołu poszukujemy kreatywnego copywritera - kreatora treści dla sklepów i marketów internetowych (Rozetka, Prom, Epicenter) oraz na portalach własnych (sprzedajemy kosmetyki i RTV).

Szukamy osoby, z której zrobimy TOP copywritera i mistrza pisania i umieszczania na poziomie 80-tym teksty.

prędko się rozwijamy i skalujemy, dlatego poszukujemy osób, które mogą wesprzeć szybki rozwój firmy , ale jednocześnie systematycznie i profesjonalnie wykonuj zadania zgodnie z terminami i KPI.

Co oferujemy:

  • Praca online z bardzo elastycznym harmonogramem pracy, ale jasnymi terminami;
  • Dobre i stabilne wynagrodzenie z perspektywą rozwoju;
  • li>Dream Team to nasza drużyna niczym drużyna piłkarska, z którą nie tylko współpracujemy, ale także uczymy się i odpoczywamy;
  • Możliwość rozwoju, nauki, rozwoju i regularnego otrzymywania nagród;
  • Zdobywanie ogromnego doświadczenia w zakresie sprzedaży online i premier produktów, o którym nawet wcześniej nie miałeś pojęcia;
  • Stale podnoszenie swoich kwalifikacji;
  • Zdobywanie umiejętności z pełnego cyklu „uruchamiania” produktów i wynoszenia ich na TOP;
  • Codzienna praca z właścicielami firm, gdzie nawiążesz niezbędne kontakty i środowisko;

I oczywiście przekażemy Ci całą wiedzę, jaką posiadamy, wszystkiego Cię nauczymy i damy czas na najbardziej komfortowy i szybki rozwój kariery.

Czy na tym etapie wszystko rozumiesz? Prześlij już teraz aplikację o pracę wraz z listem motywacyjnym.

Główne zadania:

  1. Pisanie tekstów do opisów i recenzji produktów
  2. Publikowanie tekstów na stronach internetowych i targowiskach
  3. Praca w tabelach Excel
  4. Interakcja z zespół w czatach na Telegramie

Kogo szukamy:

  1. Gracz zespołowy z obowiązkowym doświadczeniem w handlu elektronicznym lub/ i na targowiskach
  2. Osoba odpowiedzialna, poważnie traktująca swoje obowiązki i gotowa do pracy w pełnym wymiarze godzin, 6-10 godzin dziennie oraz w razie potrzeby w weekendy (za premie)
  3. Członek zespołu , który jest zainteresowany rozwojem i karierą

Pracuj online, ale musisz być ni kontakt w Telegramie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 19:00

Chcesz pracować w fajnym zespole i zapomnieć o poszukiwaniu pracy i samorozwoju? W takim razie czekamy na Twoje CV i list motywacyjny, a już za kilka dni wspólnie postawimy pierwsze kroki w kierunku wysokich wyników i dobrego wynagrodzenia.

P.S. Wyślij swoje CV i akty wraz z listami motywacyjnymi, sprawdzimy wszystkich kandydatów

P.P.S.  Akty nie są konieczne, to test uważności i dowód na to, że jesteśmy zabawni i kreatywni :)

Kijów