Następna praca

Copywriter dla Uniwersytetu KSE w Kyiv School of Economics

5 września

29 wyświetleń

Kyiv School of Economics

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Szkoła Ekonomiczna w Kijowie (KSE) zaprasza do dołączenia do zespołu copywriter. Wyższa Szkoła Ekonomii w Kijowie (KSE)to sojusz firm założony w 1996 roku przez Fundację Eurasia. Naszą misją jest stworzenie intelektualnego fundamentu dla rozwoju zrównoważonej i innowacyjnej gospodarki na Ukrainie. Dlaczego warto dołączyć do KSE?< p>Innowacje: bądź częścią dynamicznego środowiska promującego innowacje i rozwój intelektualny.Wpływ: weź udział w projektach, które kształtują przyszłość Ukrainy.Współ

Szkoła Ekonomiczna w Kijowie (KSE) zaprasza do dołączenia do zespołu copywriter.

Wyższa Szkoła Ekonomii w Kijowie (KSE)to sojusz firm założony w 1996 roku przez Fundację Eurasia. Naszą misją jest stworzenie intelektualnego fundamentu dla rozwoju zrównoważonej i innowacyjnej gospodarki na Ukrainie.

Dlaczego warto dołączyć do KSE?

< p>Innowacje: bądź częścią dynamicznego środowiska promującego innowacje i rozwój intelektualny.

weź udział w projektach, które kształtują przyszłość Ukrainy.

Współpraca: współpracuj z wiodącymi międzynarodowymi instytucjami i ekspertami.

Twoje obowiązki będą obejmować:< /span>

  • pisanie i redagowanie różnorodnych tekstów: od artykułów i blogów, przez materiały reklamowe i scenariusze, po filmy;

  • interakcja z rektorami akademickimi w celu ujawnienia wszystkich korzyści płynących z nauki i wydarzeń odbywających się na wydziałach;

  • współpraca z zespołem marketingowym przy tworzeniu skutecznych kampanii reklamowych;

  • zarządzanie treścią serwisu z wykorzystaniem systemu CMS (np. WordPress);

  • interakcja z projektantami i innymi członkami zespołu w celu tworzenia treści wizualnych;

  • przeprowadzanie badań w celu stworzenia treści informacyjnych i odpowiednich;

  • optymalizacja tekstów pod kątem SEO i analiza efektywności treści;

  • wprowadzanie korekt na podstawie analiz w celu poprawy wyników.

Jesteś naszym idealnym kandydatem, jeśli posiadasz:

  • 2-3 lata doświadczenia jako copywriter;

  • posiada umiejętność pisania jasnych, zrozumiałych i atrakcyjnych tekstów;

  • posiadają wiedzę na temat podstaw SEO i zasad optymalizacji treści;

  • posiada umiejętności pracy z narzędziami analitycznymi (Google Analytics, Ahrefs itp.);

  • rozwinięta kreatywność i dbałość o szczegóły;

  • wysoki poziom znajomości języka angielskiego (pewny poziom B2 - C1).

Oferujemy:

  • format pracy biurowy (po okresie próbnym możliwy format hybrydowy);

  • pełny etat, elastyczny grafik (elastyczne rozpoczęcie dnia pracy od 09:00 do 10:00);

  • fajne i wygodne biuro z miejscem do przechowywania pięć minut od metra;

  • zespół kreatywny i specjaliści NAJWYŻSZEGO poziomu;

  • dostęp do biblioteki z podręcznikami do zajęć do rozwoju zawodowego i nie tylko:

  • zaangażowanie w budowę silnej i innowacyjnej gospodarki Ukrainy;

  • rozwój wspólnie z firmą i możliwość rozwoju kariery;

  • psycholog korporacyjny, dni urlopu i płatne dni chorobowe;

  • fajne imprezy firmowe i ciekawe wydarzenia.

Wyślij swoje CV z portfolio na maila[email protected]  lub zostaw opinię na temat wakatu.

Dołącz do naszego dynamicznego zespołu i osiągaj z nami nowe wyżyny. Czekamy na Ciebie!

Kijów