Następna praca

Copywriter w SOFTKOM grup, TOV

16 października

23 wyświetlenia

SOFTKOM grup, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

SOFTCOM to firma informatyczna, która istnieje na rynku ukraińskim od 25 lat i przynosi korzyści biznesowi.Nawet podczas inwazji na pełną skalę SOFTCOM nadal się rozwija i naprawdę potrzebujemy kolejnej myślącej głowy, razem ze wszystkim innym:)Jesteśmy zespołem, który się szanuje i ceni, jesteśmy uczciwi wobec współpracowników, partnerów i klientów. Kochamy naszą pracę, nasza praca daje nam przyjemność i poczucie samorealizacji.Jeśli wartości naszej firmy są bliskie do Ciebie, będzie nam niezmi

SOFTCOM to firma informatyczna, która istnieje na rynku ukraińskim od 25 lat i przynosi korzyści biznesowi.

Nawet podczas inwazji na pełną skalę SOFTCOM nadal się rozwija i naprawdę potrzebujemy kolejnej myślącej głowy, razem ze wszystkim innym:)

Jesteśmy zespołem, który się szanuje i ceni, jesteśmy uczciwi wobec współpracowników, partnerów i klientów. Kochamy naszą pracę, nasza praca daje nam przyjemność i poczucie samorealizacji.

Jeśli wartości naszej firmy są bliskie do Ciebie, będzie nam niezmiernie miło widzieć Cię w zespole!

Wymagania:

  • Doświadczenie jako copywriter;
  • Posiadanie kompetentnej znajomości języka ukraińskiego (w mowie i piśmie);
  • Doskonała znajomość programów biurowych MS Microsoft (Word, Excel, Power Point);
  • Umiejętność gromadzenia i analizowania danych z różnych źródeł;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Doświadczenie w obsłudze sieci społecznościowych będzie dodatkowym atutem;
  • Inicjatywa;

Zadania:

  • Opracowywanie propozycji i tworzenie tekstów do aktualności, blogów i postów w sieciach społecznościowych;
  • Zarządzanie firmowymi sieciami społecznościowymi (Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn);
  • Planowanie i kontrola publikacji nowych treści na stronach firmowych, a także aktualizacja i edycja istniejących;
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji celów biznesowych;
  • < /ul>

    Będzie plusem:< /p>

    • Doświadczenie na stanowisku księgowego mile widziane;

    Oferujemy:

    < ul style="styl czcionki: normalny; czcionka-waga: 400">
  • Wygodne biuro zaledwie 5 minut od stacji metra Livoberezhna;
  • Wygodny grafik pracy - 5/2, w godzinach 9:00-18:00;
  • li>
  • Hybrydowy format pracy;
  • Stabilne wynagrodzenie;
  • Możliwości rozwoju kariery;
  • Szkolenia i rozwój korporacyjny;
  • Przyjazny i gościnny zespół;
  • Darmowy strój;
  • Siłownia w biurze, gabinet masażu i strefa gastronomiczna;
  • Kącik dziecięcy dla pracujących rodziców;
  • < li>Klasyczne tereny rekreacyjne (stół tenisowy, konsola do gier, pokój relaksacyjny);

Cenimy i szanujemy naszych współpracowników oraz ich przestrzeń osobistą, dlatego nie wolno pracować w nadgodzinach ani w weekendy!

Kijów