Następna praca

Copywriter w Data Science UA

2 września

24 wyświetlenia

Data Science UA

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

O nas:"Data Science UA"< span style="font- waga: 400; styl czcionki: normalny; dekoracja tekstu: brak">jest firmą usługową z dużym doświadczeniem i wiedzą w obszarach Data Science i AI. Historia firmy rozpoczęła się w 2016 roku od organizacji pierwszej „Data Science UA Conference” w Kijowie, która położyła podwaliny pod nasz rozwój. Przez ostatnie 7 lat pilnie wspieraliśmy największą społeczność Data Science w Europie Wschodniej, mogąc poszczycić się dużą społecznością składającą się z ponad 30

O nas:
"Data Science UA"< span style="font- waga: 400; styl czcionki: normalny; dekoracja tekstu: brak">jest firmą usługową z dużym doświadczeniem i wiedzą w obszarach Data Science i AI. Historia firmy rozpoczęła się w 2016 roku od organizacji pierwszej „Data Science UA Conference” w Kijowie, która położyła podwaliny pod nasz rozwój. Przez ostatnie 7 lat pilnie wspieraliśmy największą społeczność Data Science w Europie Wschodniej, mogąc poszczycić się dużą społecznością składającą się z ponad 30 000 najlepszych inżynierów AI.

Informacje o roli:< br/>Szukamy Copywriter, który dołączy do naszego zespołu.
Wymagania:

  • Doświadczenie w copywritingu od 1 roku.
  • Poziom znajomości języka angielskiego i ukraińskiego w piśmie to Upper-Intermediate lub wyższy.
  • Motywacja do zostania świetnym copywriterem IT.
  • Doskonałe umiejętności badawcze i analityczne.
  • Chęć nauki i rozwoju razem z zespołem.

Będzie plusem:

  • Doświadczenie w dziedzinie technologii lub duże zainteresowanie tą dziedziną.
  • Podstawowa znajomość zasad copywritingu SEO.
  • Portfolio opublikowanych treści.- Doświadczenie z narzędziami AI do pisania tekstów.

Zadania:

  • Pisanie wysokiej jakości, zorientowanych na użytkownika postów na blogu SEO, 1-2 artykuły dziennie (? 15 000 znaków) w zależności od dostępności innych zadań.
  • < span style="waga-czcionki: 400; styl czcionki: normalny; text-decoration: none">Przeglądaj, tłumacz i koryguj materiały zespołu ds. sprzedaży i marketingu (np. prezentacje, broszury) oraz strony internetowe.
  • Współpraca z wewnętrznym zespołem marketingu (menedżer ds. marketingu, SMM, PR).
  • Bierz udział w cotygodniowych spotkaniach marketingowych online z zespołem.

Oferujemy:

  • Bardzo dynamiczna, ale przyjazna atmosfera pracy.
  • Kursy języka angielskiego.
  • Wsparcie księgowe.
  • Pakiet korzyści
  • Możliwość udziału w profesjonalnych wydarzeniach i konferencjach.
  • Elastyczny harmonogram.

Kijów