COO/Specjalista ds. optymalizacji procesów biznesowych w Digital Hiring

1 września

36 wyświetleń

Digital Hiring

0 recenzji
Brak doświadczenia
Pełny etat

#vacancy #COO #remote #USA ### Stanowisko: Dyrektor operacyjny/proces biznesowy Specjalista ds. optymalizacjiBranża: USA / branża usług domowych Klimatyzacja i ogrzewanie, Hydraulika< p>Czas pracy kijowskiej strefy czasowejStreszczenie stanowiska:Poszukujemy profesjonalisty znającego się na technologii, który pomoże nam usprawnić nasze operacje biznesowe, zautomatyzować procesy i zmaksymalizować wydajność. Idealny kandydat będzie miał wiedzę informatyczną, będzie analityczny i będzie posiadał do

#vacancy #COO #remote #USA ###

Stanowisko: Dyrektor operacyjny/proces biznesowy Specjalista ds. optymalizacji

Branża: USA / branża usług domowych Klimatyzacja i ogrzewanie, Hydraulika

< p>Czas pracy kijowskiej strefy czasowej

Streszczenie stanowiska:

Poszukujemy profesjonalisty znającego się na technologii, który pomoże nam usprawnić nasze operacje biznesowe, zautomatyzować procesy i zmaksymalizować wydajność.

Idealny kandydat będzie miał wiedzę informatyczną, będzie analityczny i będzie posiadał doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów.

Kluczowe obowiązki:

- Poznanie i zrozumienie naszej działalności operacji, w tym naszą główną platformę Service Titan

- Analizuj dane w celu identyfikacji obszarów wymagających ulepszeń i optymalizacji procesów

- Wdrażaj rozwiązania technologiczne w celu automatyzacji zadań i poprawy jakości obsługi klienta

< p>- Zbadaj i zidentyfikuj możliwości integracji dodatkowego oprogramowania z Service Titan w celu poprawy wydajności operacyjnej

- Współpracuj z naszym zespołem w celu identyfikacji i wykorzystania istniejących funkcji oprogramowania

- Opracuj innowacyjne rozwiązania w celu poprawy efektywność i produktywność

- Tworzenie i utrzymywanie raportów w celu przeglądu wyników biznesowych, identyfikowania trendów i obszarów wymagających poprawy

- Uczestniczenia w spotkaniach firmowych i interakcji z klientami, aby uzyskać głębsze zrozumienie naszej działalności

Angielski B2-C1

3000$+KPI

CV do

Viber, WhatsApp +380503589941
Telegram @HRDP_Fil
[email protected]

Pełny etat