Następna praca

Menedżer treści / Menedżer SMM w Malina

25 września

43 wyświetlenia

Malina

Malina

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Salon zasłon i tapet Malina otwiera wakat na stanowisku menadżera SMM do zarządzania sieci społecznościowe. Poszukujemy kreatywnej osoby, która będzie odpowiedzialna za tworzenie wartościowych treści, kręcenie i montaż filmów opisujących naszą pracę, a także pisanie i publikowanie postów. Jeśli pasjonujesz się treściami wizualnymi i wiesz, jak sprawić, by strony były ciekawe i atrakcyjne dla klientów, zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!Krótka informacja o firmie:Salon Zasłon i Tapety Ma

Salon zasłon i tapet Malina otwiera wakat na stanowisku menadżera SMM do zarządzania sieci społecznościowe. Poszukujemy kreatywnej osoby, która będzie odpowiedzialna za tworzenie wartościowych treści, kręcenie i montaż filmów opisujących naszą pracę, a także pisanie i publikowanie postów. Jeśli pasjonujesz się treściami wizualnymi i wiesz, jak sprawić, by strony były ciekawe i atrakcyjne dla klientów, zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!

Krótka informacja o firmie:
Salon Zasłon i Tapety Malina specjalizuje się w tworzeniu stylowych rozwiązań wnętrzarskich. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości zasłon i tapet, pomagających klientom podkreślić wyjątkowość ich przestrzeni.

Dla pomyślnego kandydata na to stanowisko, ważne jest, aby:

  • kompetentna mowa , przyjemny głos, dobra dykcja i bogate słownictwo;
  • umiejętność szybkiego zapamiętywania dużej ilości informacji;
  • nie bać się aparatu;
  • li>
  • możliwość pracy ze sprzętem (mikrofon pętlowy, lampa, statyw, kamera);
  • możliwość nagrywania wideo i nagrywaj historie, filmy na YouTube, Instagram/Telegram i inne sieci społecznościowe;
  • doświadczenie w blogowaniu
  • być potrafisz nie tylko jasno przekazać myśli i cele, ale także uzupełnić je własnymi pomysłami.

Byłaby zaletą:

  • doświadczenie w sprzedaży lub wystąpieniach publicznych;
  • wyższe wykształcenie w zakresie marketingu, zarządzanie;
  • doświadczenie w Canvie, Photoshopie i edytorach wideo

Główne zadania specjalisty:

  • regularne zdjęcia do sieci społecznościowych, opis prac, dobór materiałów do treści.
  • kompozycja treści - planowanie i pisanie scenariuszy do filmów;
  • śledzenie światowych trendów i ich analiza z dalszym zastosowaniem w pracy;
  • Kreatywność, dbałość o szczegóły, odpowiedzialność.

  • Doświadczenie w pracy z towarami z zakresu wyposażenia wnętrz będzie dodatkowym atutem.

W zamian firma gwarantujewysoka, konkurencyjne i terminowe wynagrodzenie płatność,ciekawą i dynamiczną pracę, możliwości rozwoju.

Przyszły pracownik otrzyma pełne wsparcie od firmy:

  • transfery do obiektów filmowych
  • pełne wsparcie i adaptacja w nowym środowisku;
  • szkolenia i przez cały okres pracy w zespole.

Nawet jeśli nie jesteś pewien swoich umiejętności, ale chciałbyś spróbować swoich sił w ciekawym zawodzie - napisz do nas.

Kijów