Następna praca

Menedżer treści (sklep internetowy) w Domino Group

1 października

47 wyświetleń

Domino Group

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

DOMINO GROUP, sieć ekskluzywnych multibrandowych sklepów z luksusową odzieżą męską, ogłasza konkurs na stanowisko CONTENT MANAGERZadania: Praca z materiałami foto i wideo: obróbka, edycja i przygotowanie do publikacji na stronie internetowej i w reklamie cyfrowej. Przygotowywanie treści: tworzenie i aktualizacja opisów produktów, pisanie artykułów i aktualności na stronę. Interakcja z zespołem: współpraca z projektantami, copywriterami i specjalistami SEO w celu zapewnienia wysokiej jakości tre

DOMINO GROUP, sieć ekskluzywnych multibrandowych sklepów z luksusową odzieżą męską, ogłasza konkurs na stanowisko CONTENT MANAGER

Zadania:

  • Praca z materiałami foto i wideo: obróbka, edycja i przygotowanie do publikacji na stronie internetowej i w reklamie cyfrowej.
  • Przygotowywanie treści: tworzenie i aktualizacja opisów produktów, pisanie artykułów i aktualności na stronę.
  • Interakcja z zespołem: współpraca z projektantami, copywriterami i specjalistami SEO w celu zapewnienia wysokiej jakości treści serwisu.
  • Administracja stroną: dodawanie nowych produktów, aktualizacja cen i dostępności, kontrola poprawności wyświetlania informacji.
  • Analiza i optymalizacja treści: monitorowanie efektywności zamieszczanych materiałów i wdrażanie ulepszeń.
  • Pozostałe zadania: udział w opracowywaniu strategii treści, realizacja zadań zarządczych związanych z treścią i marketingiem.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku od 1 roku.
  • Pewna umiejętność pracy z edytorami graficznymi (Adobe Photoshop, Illustrator itp.).
  • Znajomość systemów CMS do zarządzania treścią.
  • Zrozumienie zasad SEO i umiejętność ich zastosowania w praktyce.
  • Kompetentna komunikacja ustna i pisemna.
  • Umiejętność pracy w zespole i skutecznej komunikacji.
  • Odpowiedzialność, dbałość o szczegóły, kreatywne podejście.

Oferujemy:

  • Harmonogram pracy: pięciodniowy tydzień pracy od 10:00 do 19:00
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, do negocjacji w oparciu o wyniki rozmowy kwalifikacyjnej.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Przyjazny zespół i wygodne biuro w centrum Kijowa z generatorem.

Kijów