Następna praca

Menedżer treści w ATL-AVTOSERVIS, TOV

9 października

14 wyświetleń

ATL-AVTOSERVIS, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Firma"ATL-Auto Service" to ogólnokrajowa sieć sklepów motoryzacyjnych i motoryzacyjnych centra serwisowe z wieloletnim doświadczeniem, które zajmują się pełnym cyklem konserwacji samochodu. Sprawiamy, że świat kierowców jest bezpieczny i niezawodny!Praca w naszej firmie to niezawodność, bezpieczeństwo i stabilność.Obecnie poszukujemy Menedżera treści, który jest gotowy rozwijać się razem z nami.Jeśli to dotyczy Ciebie, dołącz do naszego zespołu!Dla nas ważne jest, abyś posiadał:< li>Doświad

Firma"ATL-Auto Service" to ogólnokrajowa sieć sklepów motoryzacyjnych i motoryzacyjnych centra serwisowe z wieloletnim doświadczeniem, które zajmują się pełnym cyklem konserwacji samochodu. Sprawiamy, że świat kierowców jest bezpieczny i niezawodny!

Praca w naszej firmie to niezawodność, bezpieczeństwo i stabilność.

Obecnie poszukujemy Menedżera treści, który jest gotowy rozwijać się razem z nami.

Jeśli to dotyczy Ciebie, dołącz do naszego zespołu!

Dla nas ważne jest, abyś posiadał:

    < li>Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku od 1 roku;
  • Umiejętność pracy z edytorami graficznymi Adobe Photoshop, Figma itp.;
  • Umiejętność pracy z programami Word, Excel na poziomie zaawansowany użytkownik;
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami AI (do pracy z tekstami, obrazami itp.);
  • Zrozumienie logiki budowania treści w sklepie internetowym: struktura karty produktu, ważne elementy itp.;
  • Chęć pracy w zespole i przejmowanie inicjatywy.

Twoje przyszłe zadania:

  • Wypełnienie serwisu treścią o towarach i usługach firmy;
  • Wypełnienie zewnętrznych serwisów, na których prowadzimy sprzedaż: Rosetka, Allo, Epicenter itp.;
  • Przygotowywanie informacji na stronie w procesie uruchamiania promocji
  • Analiza witryn konkurencji pod kątem tworzenia przewag konkurencyjnych w stylu kart produktów

Co oferujemy:

  • Dogodne godziny pracy: pon.-pt. 9:00—18:00;
  • Dogodna lokalizacja: ul. Poleva 21;
  • Darmowe obiady i zniżki na abonamenty „Sport Life”;
  • Nowoczesny sprzęt niezbędny do komfortowej pracy;
  • Zespół, który zawsze pomoże i wesprze.

Wyślij swoje CV, zadzwoń pod numer: 0671075389 lub napisz natychmiast w Telegramie @HR_ATL_Evgeniya

Będziemy szczęśliwi, widząc Cię w naszym zespole!

Kijów