Sprzedawca-konsultant (Charków, rynek Sumy - centrum) w Prostor

8 października

17 wyświetleń

Prostor

Prostor

0 recenzji
Brak doświadczenia
Charków

Krajowa sieć sklepów PROSTOR w związku z inwestycją zaprasza do swojego zespołuDoradcy handlowi w mieście Charków, ul. Kultury, 8 (rynek Sumy)Wymagania:komunikacja, umiejętność szybkiego uczenia się, kompetentny język takt, punktualność, odpowiedzialnośćpraca w zespole i na wynikGłówne obowiązki:konsultacje z klientami w zakresie towarów i promocjiekspozycja towarów według obowiązujących standardówobsługa klienta przy kasie (uczymy)udział w inwentaryzacjiuśmiech i dobry humor ;)Oferujemy:elastyc

Krajowa sieć sklepów PROSTOR w związku z inwestycją zaprasza do swojego zespołu

Doradcy handlowi w mieście Charków, ul. Kultury, 8 (rynek Sumy)

Wymagania:

  • komunikacja, umiejętność szybkiego uczenia się, kompetentny język
  • takt, punktualność, odpowiedzialność
  • praca w zespole i na wynik

Główne obowiązki:

  • konsultacje z klientami w zakresie towarów i promocji
  • ekspozycja towarów według obowiązujących standardów
  • obsługa klienta przy kasie (uczymy)
  • udział w inwentaryzacji
  • uśmiech i dobry humor ;)

Oferujemy:

  • elastyczną pracę zmianową grafik pracy< /li>
  • dogodna lokalizacja sklepów
  • praca w młodym, profesjonalnym zespole
  • doskonałe możliwości rozwoju zawodowego i kariery
  • terminowe płatności i gwarancje socjalne< /li>
  • szkolenia i programy korporacyjne

Wysyłając CV na nabór wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez PROSTOR w ramach obowiązującego prawa ustawodawstwa Ukrainy.

Pamiętaj, że informacja zwrotna na temat wyników przeglądu naboru zostanie przekazana w ciągu tygodnia w przypadku pozytywnej decyzji w sprawie Twojej kandydatury.

Charków