Główny specjalista Departamentu Informacji i Wsparcia Technologicznego w PrivatBank

9 października

12 wyświetleń

PrivatBank

PrivatBank

0 recenzji
Brak doświadczenia
Dnipro

PrivatBank to największy bank na Ukrainie i jeden z najbardziej innowacyjnych banków na świecie świat. Zajmuje czołową pozycję pod względem wszystkich wskaźników finansowych w branży i odpowiada za około jedną czwartą całego systemu bankowego w kraju.Poszukujemy Kierownik Działu Wsparcia Informatycznego i Technologicznego, który stara się pracować w dynamicznym środowisku i podziela wartości takie jak wzajemne zaufanie, otwartość i inicjatywa.Szukamy zorientowanego na cel profesjonalisty, potraf

PrivatBank to największy bank na Ukrainie i jeden z najbardziej innowacyjnych banków na świecie świat. Zajmuje czołową pozycję pod względem wszystkich wskaźników finansowych w branży i odpowiada za około jedną czwartą całego systemu bankowego w kraju.

Poszukujemy Kierownik Działu Wsparcia Informatycznego i Technologicznego, który stara się pracować w dynamicznym środowisku i podziela wartości takie jak wzajemne zaufanie, otwartość i inicjatywa.

Szukamy zorientowanego na cel profesjonalisty, potrafiącego wykonywać wiele zadań jednocześnie, z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi, nastawionego na jakość i wyniki.

Główne obowiązki:

  • Tłumaczenie na język angielski materiałów poddawanych rozpatrzeniu przez organy kolegialne w zakresie zagadnień prowadzenia spraw sądowych
  • Przygotowywanie raportów analitycznych dotyczących zagadnień prowadzenia spraw sądowych
  • Przygotowywanie projektów dokumentów administracyjnych
  • Opracowanie zasad i przygotowanie zadań technicznych dla IT w zakresie ich wdrożenia
  • Analiza biznesowa, ocena istniejących i nowych zasad/procesów związanych z rozliczaniem spraw sądowych
  • Opracowywanie i wdrażanie mechanizmów automatyzacji reguł i narzędzi
  • Wsparcie procesów automatyzacji (procedury kontrolne, eskalacje, rozwiązywanie problemów itp.)
  • Kontrola poprawności wprowadzonych modyfikacji

Podstawowe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu ekonomii, finansów, bankowości, prawa, informatyki lub nauk ścisłych)
  • 3+ lata doświadczenia zawodowego w branży
  • < li>Doświadczenie w opracowywaniu zadań technicznych
  • Doświadczenie w tłumaczeniu tekstów prawnych
  • Doświadczenie w systemach elektronicznego zarządzania dokumentami, swobodnym korzystaniu z usług prawnych i rejestrów
  • Umiejętność sprawnego pisania w języku ukraińskim, tworzenia ciekawych tekstów na różną tematykę
  • Pewny użytkownik: MS Excel, Word
  • Umiejętność pracy z dużymi tablicami informacji statystycznych i numerycznych, ich przetwarzania i możliwość jego analizy
  • < /ul>

    Naszym pracownikom oferujemy:

    • Praca w największym i najbardziej innowacyjnym banku Ukrainy
    • Urzędowe zatrudnienie i 24 dni kalendarzowe urlopu
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Ubezpieczenia medyczne i komunikacja mobilna dla firm
    • Szkolenia dla firm
    • Nowoczesne, komfortowe biuro
    • Ciekawe projekty, ambitne zadania i dynamiczny rozwój
    • Przyjazny profesjonalista zespół i silny zespół

    PrivatBank jest otwarty na wsparcie i zatrudnienie weteranów, a także osób niepełnosprawnychStu.

    Dyskryminacja ze względu na zdrowie i możliwości fizyczne, wiek, rasę lub pochodzenie etniczne, płeć i stan cywilny jest dla nas nie do przyjęcia.

    Jesteśmy gotowi przeszkolić weteranów i kandydatów z niepełnosprawnościami bez doświadczenia w bankowości.

    Jeśli posiadasz status osoby niepełnosprawnej lub weterana, skontaktuj się z [email protected]. Specjaliści PrivatBanku udzielą konsultacji i wsparcia podczas procesu selekcji oraz po zatrudnieniu.

Dnipro