Główny specjalista w dziale wykonania budżetu oraz sprawozdawczości budżetowej i finansowej w ujęciu finansowo-ekonomicznym w Golovne upravlinnya Pensiynogo fondu Ukrayini v Odeskiy oblasti

2 września

21 wyświetlenie

Golovne upravlinnya Pensiynogo fondu Ukrayini v Odeskiy oblasti

0 recenzji
Brak doświadczenia
Odesa

Wymagania: Oficjalne zatrudnienie. Stanowisko na okres urlopu socjalnego z tytułu opieki nad dzieckiem do dnia faktycznego wyjazdu głównego pracownikaDzień roboczy pon.-czwartek: od 8.00 do 17.00; Piątek: od 8.00 do 15.45; przerwa obiadowa od 12.00 do 12.45Na podstawie wyników rozpatrywania CV wybierzemy te, które spełniają naszą prośbę i zaprosimy wybranych kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną.Warunki pracy : Wysokość wynagrodzenia określają art. 50, 52 Ustawy Ukrainy „O służbie cywilnej”, §

Wymagania: Oficjalne zatrudnienie. Stanowisko na okres urlopu socjalnego z tytułu opieki nad dzieckiem do dnia faktycznego wyjazdu głównego pracownika

Dzień roboczy pon.-czwartek: od 8.00 do 17.00; Piątek: od 8.00 do 15.45; przerwa obiadowa od 12.00 do 12.45

Na podstawie wyników rozpatrywania CV wybierzemy te, które spełniają naszą prośbę i zaprosimy wybranych kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną.

Warunki pracy :

  • Wysokość wynagrodzenia określają art. 50, 52 Ustawy Ukrainy „O służbie cywilnej”, § 12 „Przepisy końcowe” Ustawy Ukrainy „W sprawie budżetu państwa Ukrainy na rok 2024”, Uchwała Gabinet Ministrów Ukrainy z dnia 29 grudnia 2023 r. Nr 1409 „Kwestia wynagrodzeń urzędników służby cywilnej w oparciu o zaszeregowanie stanowisk w 2024 r.:
  • stanowisko wynagrodzenie 11.855,00 UAH. zgodnie ze spisem personelu;
  • dodatek do wynagrodzenia za stopień, staż pracy w służbie cywilnej;
  • nagroda.
  • Powołanie na stanowisko na czas stanu wojennego (do czasu powołania na to stanowisko zwycięzcy konkursu lub do upływu dwunastu miesięcy od zakończenia lub odwołania stanu wojennego).

Obowiązki:

  • Przetwarzanie i wypłata środków zwrotnych na rachunki z tytułu niewypłaconych emerytur, nadpłat funduszy emerytalnych, dopłat i świadczeń mieszkaniowych na pokrycie opłat mieszkaniowych i usług komunalnych, zakupu stałego i płynnego paliwa do pieców domowych oraz gazu skroplonego i innych opłat.
  • Skompilowanie aktów uzgodnienia obliczeń na podstawie raportów dotyczących płatności dokonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Codzienna obsługa wyciągów w systemie „Internet Klient-Bank”.
  • Zgodnie z ustawodawstwem Ukrainy i dwustronnymi umowami międzynarodowymi finansują wypłatę emerytur obcokrajowcom mieszkającym na terytorium regionu, kontrolują terminowość wpływu środków na konta emerytów i rencistów. Opracuj wykazy emerytów WNP otrzymanych z Funduszu Emerytalnego Ukrainy, opracuj potwierdzenie faktu, że emeryci mieszkają w regionie.

Odesa