Główny specjalista działu rozwoju cyfrowego, transformacji cyfrowych i cyfryzacji Departamentu Rozwoju Cyfrowego i Wsparcia Technicznego w Derzhavna sluzhba eksportnogo kontrolyu Ukrayini

8 października

25 wyświetleń

Derzhavna sluzhba eksportnogo kontrolyu Ukrayini

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Państwowa Służba Kontroli Eksportu Ukrainy zaprasza na stanowisko Głównego Specjalisty Departamentu Rozwoju Cyfrowego , Cyfrowe Transformacje i Cyfryzacja Dział Rozwoju Cyfrowego i Wsparcia Technicznego Co oferujemy:oficjalne zatrudnienie, stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie (wynagrodzenie za pracę - dodatki, dodatki i premie ); zespół podobnie myślących ludzi, których celem jest efektywne podejście do pracy;zarząd wspierający przemyślane inicjatywydogodna lokalizacja biura (Kijów, Podol)

Państwowa Służba Kontroli Eksportu Ukrainy zaprasza na stanowisko Głównego Specjalisty Departamentu Rozwoju Cyfrowego , Cyfrowe Transformacje i Cyfryzacja Dział Rozwoju Cyfrowego i Wsparcia Technicznego

Co oferujemy:

  • oficjalne zatrudnienie, stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie (wynagrodzenie za pracę - dodatki, dodatki i premie );
  • zespół podobnie myślących ludzi, których celem jest efektywne podejście do pracy;
  • zarząd wspierający przemyślane inicjatywy
  • dogodna lokalizacja biura (Kijów, Podol).

Główne obowiązki/zadania:

< ul style="font-style: normal; Font-weight: 400">
  • administracja i wsparcie techniczne funkcjonowania Rejestru towarów zidentyfikowanych o przeznaczeniu wojskowym i podwójnego zastosowania (Rejestr), udzielanie konsultacji technicznych wsparcie funkcjonowania Rejestru, udział w przygotowaniu materiałów informacyjnych i analitycznych w ramach funkcjonowania Rejestru zgodnie z uprawnieniami określonymi w wewnętrznych aktach prawnych;
  • udzielanie pomocy w administrowaniu programy księgowe i sprawozdawcze, inne bazy danych i rejestry prowadzone przez jednostki Państwowej Kontroli Eksportu,
  • administracja techniczna systemem informacyjnym HRMIS, wdrażanie technologii cyfrowych, transformacja cyfrowa i cyfryzacja, tworzenie i rozwój systemów informacyjno-komunikacyjnych Państwowa Kontrola Eksportu /li>

    Wymagania obowiązkowe:

    • obywatelstwo Ukrainy;
    • wykształcenie wyższe, nie niższe niż licencjat w zakresie wiedzy informatycznej;
    • biegła znajomość języka państwowego
    • Czego oczekujemy od kandydata:

      • umiejętność zastosowania wiedzy w sytuacjach praktycznych, rozwiązywania zadań/zadań
      • i problemów praktycznych w działalności zawodowej;
      • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych ;
      • umiejętność pracy z dokumentami w różnych formatach cyfrowych;
      • gromadzenie, organizowanie, archiwizowanie zasobów cyfrowych i danych różnego typu;
      • umiejętność unikania zagrożeń; środowisko cyfrowe, ochrona danych osobowych i
      • przestrzeganie zasad higieny cybernetycznej;
      • umiejętność pracy z pakietem Microsoft Office (Word, Excel);
      • umiejętność obsługi Internetu (Internet Explorer, Chrome itp.) i poczty elektronicznej (Outlook Express).
      • umiejętność skutecznej interakcji, postrzegania i prezentowania opinii

      Warunki wyboru i powołania na stanowisko:

      • tymczasowo włączona termin powołania zwycięzcy konkursu na to stanowisko w trybie określonym przez prawo, nie dłuższy jednak niż 12 miesięcy od dnia zakończenia lub odwołania stanu wojennego;
      • stały – w kolejność przekazania zgodnie z ust. 2 części pierwszej art. 41 ustawy Ukrainy „O służbie państwowej”.

      Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy i posiadasz odpowiednią wiedzę, doświadczenie i chęć do pracy, czekamy na Twoje CV na adres e-mail: [odpowiedz].

      W zależności od wyników przetwarzania CV kandydaci spełniający warunki zostaną wybrani i zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

      < p style="font-style: normal; 400">W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat kwestii selekcji należy skontaktować się z Działem Zarządzania Personelem pod numerem telefonu: (044) 462-49-56 lub zapoznać się z sekcją „Praca kadrowa” na stronie internetowej Państwowej Służby Kontroli Eksportu Ukrainy

  • Przetłumaczone przez Google

    Kijów
    Pełny etat