Następna praca

Dyrektor ds. marketingu (CMO) w Minimal

1 października

51 wyświetlenie

Minimal

Minimal

0 recenzji
Brak doświadczenia
Czerniowce

MINIMAL szuka Dyrektor ds. marketingu, który jest gotowy poprowadzić kierunek marketingowy firmy, wziąć odpowiedzialność za opracowanie i realizację planów strategicznych, wynieść markę na nowy poziom i pomóc nam podbić rynek. Czego oczekujemy od kandydata:1-3 lata doświadczenia na stanowisku CMO/Head of Marketing w handlu detalicznym.Doświadczenie w zarządzaniu zespołem powyżej 10 osób i kontrahentami.Umiejętność pracy z analityką podejmować świadome decyzje i optymalizować kampanie marketingow

MINIMAL szuka Dyrektor ds. marketingu, który jest gotowy poprowadzić kierunek marketingowy firmy, wziąć odpowiedzialność za opracowanie i realizację planów strategicznych, wynieść markę na nowy poziom i pomóc nam podbić rynek.

Czego oczekujemy od kandydata:

  • 1-3 lata doświadczenia na stanowisku CMO/Head of Marketing w handlu detalicznym.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem powyżej 10 osób i kontrahentami.
  • Umiejętność pracy z analityką podejmować świadome decyzje i optymalizować kampanie marketingowe.
  • Cechy przywódcze i umiejętność motywowania zespołu w celu osiągnięcia wysokich wyników.

Co jest ciekawego na tym stanowisku:

  • Zespół ponad 10 ambitnych specjalistów, od projektantów po Kierownik Działu E-commerce.
  • Spisuje się oczekiwane rezultaty, co pozwoli Ci jasno zrozumieć priorytety w pracy.
  • Doceniamy nowe pomysły i podejścia, dzięki czemu będziesz miał możliwość realizacji najbardziej śmiałych projektów.

Oferujemy:

  • Praca służbowa.
  • Grafik pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 18:00.
  • Możliwość pracy w biurze w godz. Czerniowce lub zdalnie.
  • 25 dni kalendarzowych płatnego urlopu i płatnego zwolnienia lekarskiego.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy powiązany z wynikami pracy.
  • Rabaty korporacyjne dla naszych pracowników biżuteria.

Twoje zadania będą następujące:

  • Tworzenie długoterminowej strategii marketingowej dla dwóch obszarów firmy (online i offline) z naciskiem na szybki rozwój biznesu i zwiększanie udziału w rynku.
  • Opracowywanie szczegółowych planów marketingowych w przypadku wprowadzania na rynek nowych produktów i usług, ze szczególnym naciskiem na skuteczne kampanie angażujące.
  • Zarządzanie pozycjonowaniem marki odzwierciedlającym nasze wartości: minimalizm, elegancję, niepowtarzalny design i wysokiej jakości biżuterię. Zapewnienie jednolitego głosu marki we wszystkich kanały komunikacji, takie jak online i offline.
  • Wdrażanie i kontrola strategii marketingu cyfrowego: od SEO i content marketingu po biuletyny e-mailowe i media społecznościowe. Będziesz odpowiedzialny za skuteczne wdrożenie tych narzędzi w celu przyciągnięcia i utrzymać klientów.
  • Tworzenie i wdrażanie inicjatyw marketingowych dla sklepów offline, które będą odzwierciedlać naszą unikalną markę.
  • Przeprowadzanie badań rynku i analiz otoczenia konkurencyjnego, śledzenie trendów w projektowaniu i preferencji konsumentów w branży jubilerskiej, aby nasze rozwiązania pozostały aktualne i atrakcyjne.
  • Ciągła analiza wyników kampanii marketingowych i ich optymalizacja na podstawie otrzymanych danych w celu poprawy efektywności i osiągnięcia KPI.
  • Przywództwo w zespole: motywacja, rozwój i wsparcie zespołu marketingowego w osiąganiu wysokich wyników.
  • Ściśle współpracuj z innymi działami firmy (sprzedażą, zakupami, finansami itp.), aby dostosować strategie marketingowe do ogólnych celów biznesowych.
  • Zarządzanie budżetem inicjatywy marketingowej i planowanie strategiczne w celu zapewnienia efektywnego wykorzystania zasobów i maksymalnych wyników .

Jeśli Twoje podejście marketingowe opiera się na śmiałości, strategii i pasja do perfekcji, szukamy Ciebie! Wyślij nam swoje CV i list motywacyjny, opowiedz nam o swoich oczekiwaniach płacowych i stwórzmy historię marki, którą ludzie pokochają razem. Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Czerniowce