Główny ekonomista działu rozwoju zdalnych kanałów obsługi w Oschadbank

8 października

18 wyświetleń

Oschadbank

Oschadbank

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

MÓJ BANK JEST MOIM WSPARCIEM.Wsparcie milionów Ukraińców, którzy teraz mówią „MOJE”. MOI LUDZIE.  MÓJ BIZNES. MOJA WOLNOŚĆ.OSCHADBANK zaprasza do zespołu Główny ekonomista działu rozwoju zdalnych kanałów obsługiKluczowe zadania:Analiza i tworzenie zadań związanych z rozwojem funkcjonalnym;Przeprowadzanie testów akceptacyjnych i konfiguracja nowych usług aplikacji;Przeprowadzanie testów regresyjnych i publikowanie aktualizacji aplikacji; li>Utrzymuj aktualność środowisk testowych i organizuj kom

MÓJ BANK JEST MOIM WSPARCIEM.

Wsparcie milionów Ukraińców, którzy teraz mówią „MOJE”.

MOI LUDZIE.  MÓJ BIZNES. MOJA WOLNOŚĆ.

OSCHADBANK zaprasza do zespołu Główny ekonomista działu rozwoju zdalnych kanałów obsługi

Kluczowe zadania:

  • Analiza i tworzenie zadań związanych z rozwojem funkcjonalnym;
  • Przeprowadzanie testów akceptacyjnych i konfiguracja nowych usług aplikacji;
  • Przeprowadzanie testów regresyjnych i publikowanie aktualizacji aplikacji;
  • li>
  • Utrzymuj aktualność środowisk testowych i organizuj komunikację wykonawców deweloperskich;
  • Analizuj i identyfikuj problemy aplikacji mobilnej, wyznaczaj zadania korekcji błędów.
  • < /ul>

    Na to stanowisko potrzebujesz:

    - Ukończonego wyższego wykształcenia;

    - 1 rok doświadczenia zawodowego

    < p> Gwarantujemy:

    • warunki rozwoju zawodowego i kariery każdego pracownika;
    • oficjalne zatrudnienie z zachowaniem wszystkich gwarancji socjalnych zgodnie z Kodeksem pracy (płatne zwolnienie lekarskie, urlop od 29 dni kalendarzowych w roku);
    • bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne dla wszystkich pracowników.
    • stały grafik pracy od poniedziałku do piątku.

    Wyślij swoje CV - dołączdoOSZCZĘDZANIA< strong>zespół!

    Oszczędności w sieciach społecznościowych:

    .com/ oschadbank/

    https://www.instagram.com/oschadbank_official/< /a>

    " rel="nofollow noopener noreferrer" target="_blank">https://www.tiktok.com/@oschad

Kijów