Główny ekonomista ds. pracy z klientami korporacyjnymi w Kredi Agrikol, bank

18 września

34 wyświetlenia

Kredi Agrikol, bank

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Credit Agricole Bankto nowoczesny bank uniwersalny i najstarszy bank zagraniczny na Ukrainie. Właścicielem banku jest jedna z największych grup finansowych na świecie i główny partner francuskiej gospodarki – grupa Credit Agricole (Francja).Mamy ambitne plany, dlatego zapraszamy do rozważenia naboru Główny Ekonomista do pracy z klientami korporacyjnymi! Zadania funkcjonalne:Pozyskiwanie klientów korporacyjnych w celu obsługi i wypożyczenia;Negocjacje; Prezentacja i sprzedaż produktów i usług ban

Credit Agricole Bankto nowoczesny bank uniwersalny i najstarszy bank zagraniczny na Ukrainie. Właścicielem banku jest jedna z największych grup finansowych na świecie i główny partner francuskiej gospodarki – grupa Credit Agricole (Francja).

Mamy ambitne plany, dlatego zapraszamy do rozważenia naboru Główny Ekonomista do pracy z klientami korporacyjnymi!

Zadania funkcjonalne:

  • Pozyskiwanie klientów korporacyjnych w celu obsługi i wypożyczenia;
  • Negocjacje;
  • Prezentacja i sprzedaż produktów i usług bankowości;
  • Przygotowywanie wniosków kredytowych, wsparcie operacji klientów na wszystkich etapach;
  • Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych i jakościowych usługi;

Wymagania dla kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • Doświadczenie w pracy w korporacjach prowadzenie działalności od co najmniej 3 lat;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne, doświadczenie negocjacyjne, orientacja na wynik, umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość podstawowych produktów i usług bankowych;
  • Angielski – średni/powyżej średniej;
  • li>Znajomość ram legislacyjnych i regulacyjnych NBU

Dbamy o naszych pracowników, dlatego oferujemy:

  • Stabilna praca w jednej z wiodących grup bankowych w Europie;
  • Stałe rynkowe wynagrodzenie , premia uzależniona od wyników pracy, wyjazdy motywacyjne;
  • Pakiet socjalny zgodny z Kodeksem pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne z banku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, wewnętrzne szkolenia zawodowe;
  • Dogodna lokalizacja biura.

Dołącz do naszego zespołu! Czekamy na CIEBIE!

Jesteśmy w sieciach społecznościowych:

Kijów
Pełny etat