Następna praca

Menedżer czatu, obsługa klienta w SL

17 жовтня

14 wyświetleń

SL

SL

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Jesteśmy obecnie w fazie aktywnego skalowania, dlatego poszukujemy „Menedżera czatu, obsługi klienta”, który pomoże i wesprze naszych użytkowników w trybie czatu na żywo. kreatywni pracownicy, komunikatywni i zmotywowani do pracy na wyniki.Wymagania:- Doświadczenie w obszarze obsługi klienta będzie dodatkowym atutem;< /p>- Odnajduje się w obszarze obsługi i utrzymania klienta;- Umiejętność kompetentnego i zwięzłego wyrażania swoich myśli;- Odpowiedzialność i umiejętność pracować w zespole;- Umie

Jesteśmy obecnie w fazie aktywnego skalowania, dlatego poszukujemy „Menedżera czatu, obsługi klienta”, który pomoże i wesprze naszych użytkowników w trybie czatu na żywo. kreatywni pracownicy, komunikatywni i zmotywowani do pracy na wyniki.

Wymagania:

- Doświadczenie w obszarze obsługi klienta będzie dodatkowym atutem;< /p>

- Odnajduje się w obszarze obsługi i utrzymania klienta;

- Umiejętność kompetentnego i zwięzłego wyrażania swoich myśli;

- Odpowiedzialność i umiejętność pracować w zespole;

- Umiejętności komunikacyjne i umiejętność szybkiego reagowania na pytania klientów;

- Posiada następujące umiejętności: pewność siebie w obsłudze komputera i duża szybkość pisania.

Zadania:

- Obsługa klienta w trybie czatu;

- Gromadzenie i wyszukiwanie informacji;

- Szybka reakcja na SMS-y do klientów;

- Informowanie w trybie czatu zgodnie z warunkami współpracy

/p>

- Nieograniczona możliwość zarobienia jeszcze więcej dzięki fajnemu systemowi premiowemu i dużym bonusom dla; Twoja produktywność pracy;

- Szkolenia na koszt firmy!;

- Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju kariery;

- Elastyczny grafik pracy (5/2), który możesz dostosować dla siebie (usunięty format pracy);

- Wsparcie na wszystkich etapach pracy.

Oferujemy możliwość pracy w przyjaznym zespole, który ceni kreatywność i profesjonalizm. Jeśli chcesz z przyjemnością przychodzić do pracy i być częścią wymarzonego zespołu - zapraszamy!?Wyślij aplikacje na Telegram - @HR_Anna091

Kijów