Operator call center, kierownik sprzedaży suplementów diety (praca zdalna) w MAX-CALL, Krupnyy Ukrainskiy kontakt-centr

Opublikowano ponad 30 dni temu

42 wyświetlenia

MAX-CALL, Krupnyy Ukrainskiy kontakt-centr

0 recenzji
Brak doświadczenia
Odesa
Pełny etat

Max-Call to wiodące call center w zakresie sprzedaży internetowej produkty dla zdrowia i urody, poszukuje aktywnych i skoncentrowanych menedżerów sprzedaży.Przyjmujemy kandydatów z doświadczeniem lub bez, ale z silną chęcią pracy i rozwoju w obszarze sprzedaży.Co oferujemy: Elastyczny harmonogram pracy: 5/2 z pływającym w weekendy lub 2/2 przez 8 godzin. Godziny pracy ustalane są podczas rozmowy kwalifikacyjnej.Praca zdalna: Ciesz się wygodą swojego domowego biura.< b style="font-weight: 70

Max-Call to wiodące call center w zakresie sprzedaży internetowej produkty dla zdrowia i urody, poszukuje aktywnych i skoncentrowanych menedżerów sprzedaży.

Przyjmujemy kandydatów z doświadczeniem lub bez, ale z silną chęcią pracy i rozwoju w obszarze sprzedaży.

Co oferujemy:

  • Elastyczny harmonogram pracy: 5/2 z pływającym w weekendy lub 2/2 przez 8 godzin. Godziny pracy ustalane są podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
  • Praca zdalna: Ciesz się wygodą swojego domowego biura.
  • < b style="font-weight: 700">Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich wyników i wyników.
  • Darmowe szkolenie zawodowe od firmy: szkolenia i webinary.
  • Wsparcie na każdym kroku, aby osiągnąć wynik.
< p>Twoje obowiązki Połączenia:

  • Wykonywanie połączeń z obecną bazą klientów: .
  • Praca z skrypt do sprzedaży produktów firmy
  • Realizacja planów sprzedażowych i praca z systemem CRM.

Wymagania dla kandydatów:

  • Dostępność komputera PC lub laptopa z systemem Windows 7-11, słuchawki z mikrofonem, stabilny Internet.
  • Komunikacyjny, odpowiedzialny, nastawiony na wynik.
  • Pewny użytkownik komputera PC i programów biurowych.
  • Ambicje rozwoju w obszarze sprzedaży. Aktywne doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Jak dołączyć:

Czy jesteś zainteresowany? Nie trać czasu i zostaw swoją opinię! Nasz menedżer HR skontaktuje się z Tobą w ciągu trzech dni.

Osoba kontaktowa:

Vita -

@VitaSibikovska

Odesa
Pełny etat