Następna praca

Menedżer ds. Rozwoju Biznesu w SMMpro

17 października

14 wyświetleń

SMMpro

SMMpro

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Rozwijamy innowacyjną platformę telefonii IP B2B, zapewniającą nowoczesne rozwiązania w zakresie komunikacji międzynarodowej, analityki połączeń i integracji z systemami CRM. Poszukujemy eksperta, aby poszerzyć naszą obecność na rynku i zwiększyć bazę klientów.Główne obowiązki:1. Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów B2B na krajowym i międzynarodowym rynku telefonii VoIP;2. Prowadzenie negocjacji na wszystkich poziomach, od pierwszego kontaktu do podpisania umowy 3. Opracowanie i wdrożenie

Rozwijamy innowacyjną platformę telefonii IP B2B, zapewniającą nowoczesne rozwiązania w zakresie komunikacji międzynarodowej, analityki połączeń i integracji z systemami CRM. Poszukujemy eksperta, aby poszerzyć naszą obecność na rynku i zwiększyć bazę klientów.

Główne obowiązki:

1. Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów B2B na krajowym i międzynarodowym rynku telefonii VoIP;
2. Prowadzenie negocjacji na wszystkich poziomach, od pierwszego kontaktu do podpisania umowy
3. Opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju biznesu, dostosowanie do rynków WNP, UE i innych.
4. Badanie konkurencji i analiza trendów rynkowych w celu identyfikacji możliwości.

Wymagania:

1. 2 lata doświadczenia w obszarze telefonii IP, telekomunikacji lub produktów SaaS.
2.Umiejętność budowania długotrwałych relacji z dużymi klientami korporacyjnymi;
< strong>3. Doświadczenie w pracy z rynkami międzynarodowymi i zrozumienie specyfiki prowadzenia biznesu w różnych krajach;
4. Doskonałe umiejętności prowadzenia negocjacji, myślenia strategicznego i osiągania wyznaczonych celów;
5. Znajomość języka angielskiego na poziomie Upper Intermediate lub wyższym, dodatkowe języki będą dodatkowym atutem.

Oferujemy :

1. Konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością wysokich premii opartych na wynikach KPI;
2. Rozwój kariery w firmie, która dynamicznie się rozwija i wchodzi na rynki międzynarodowe;
3. Możliwość pracy z zaawansowanymi technologiami w zakresie telefonii i komunikacji IP;
4. strong> Rozwój zawodowy: regularne szkolenia i możliwość udziału w konferencjach branżowych ;
5. Elastyczny grafik pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej.

Dołącz do naszego zespołu profesjonalistów i przyczyniaj się do ekspansji i rozwoju biznesu na nowych rynkach!

Kijów