Analityk biznesowy Departamentu Klienckich Kanałów Cyfrowych w PrivatBank

9 października

10 wyświetleń

PrivatBank

PrivatBank

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

PrivatBank to największy bank na Ukrainie i jeden z najbardziej innowacyjnych banków na świecie świat. Zajmuje czołową pozycję pod względem wszystkich wskaźników finansowych w branży i odpowiada za około jedną czwartą całego systemu bankowego w kraju.Poszukujemy Analityk biznesowy Działu Kanałów Cyfrowych Klienta, który stara się pracować w dynamicznym środowisku i podziela wartości takie jak wzajemne zaufanie, otwartość i inicjatywa. Szukamy profesjonalisty zorientowanego na cel, który wie, jak

PrivatBank to największy bank na Ukrainie i jeden z najbardziej innowacyjnych banków na świecie świat. Zajmuje czołową pozycję pod względem wszystkich wskaźników finansowych w branży i odpowiada za około jedną czwartą całego systemu bankowego w kraju.

Poszukujemy Analityk biznesowy Działu Kanałów Cyfrowych Klienta, który stara się pracować w dynamicznym środowisku i podziela wartości takie jak wzajemne zaufanie, otwartość i inicjatywa.

Szukamy profesjonalisty zorientowanego na cel, który wie, jak pracować w trybie zorientowanym na jakość i wyniki.

Główne obowiązki:

  • Wyznaczanie zadań dla programistów
  • < li>Monitorowanie realizacji powierzonych zadań.
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Komunikacja z zespołem i klientami.
  • Udział w monitorowaniu zadań
  • Analiza wdrożenia wersji do środowiska pracy, kontrola korekcji błędów

Podstawowe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (wykształcenie wyższe o specjalności IT, bankowość itp.)
  • ponad rok doświadczenia na stanowisku o podobnych obowiązkach
  • Przygotowanie i wdrażanie TOR, prowadzenie dokumentacji projektowej.
  • Umiejętność jasnego formułowania tez i wizualizacji informacji
  • Zrozumienie zasad budowy RESTful API, znajomość JSON i XML
  • < li>Umiejętność pracy ze znacznymi ilościami informacji i raportowania.
  • Angielski (poziom średniozaawansowany – A2/B1) (preferowany)

Byłaby zaletą:

  • Doświadczenie z aplikacjami mobilnymi

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Praca w największym i najbardziej innowacyjnym banku Ukrainy
  • Urzędowe zatrudnienie i 24 dni kalendarzowe urlopu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenia medyczne i komunikacja mobilna dla firm
  • Szkolenia dla firm
  • Nowoczesne, komfortowe biuro
  • Ciekawe projekty, ambitne zadania i dynamiczny rozwój
  • Przyjazny profesjonalista zespół i silny zespół

PrivatBank jest otwarty na wsparcie i zatrudnienie weteranów, a także osób niepełnosprawnych.

Dyskryminacja ze względu na stan zdrowia i sprawność fizyczną, wiek, rasę lub pochodzenie etniczne, płeć i stan cywilny jest dla nas niedopuszczalna.

Jesteśmy gotowi przeszkolić weteranów i kandydatów z niepełnosprawnością bez doświadczenia w bankowości.

Jeśli masz posągod osoby niepełnosprawnej lub weterana, napisz na adres [email protected]. Specjaliści PrivatBanku udzielą konsultacji i wsparcia podczas procesu selekcji oraz po zatrudnieniu.

Kijów