Następna praca

Analityk Biznesowy w Pecode

3 września

27 wyświetleń

Pecode

Pecode

0 recenzji
1500 - 2500$
Brak doświadczenia
Lwów

3 września 2024 r Analityk Biznesowy Lwów, zdalnie Pecode to firma informatyczna z 7-letnim doświadczeniem, która tworzy społeczność profesjonalistów i klientów zorientowanych na wyniki. Poszukujemy utalentowanego Analityka Biznesowego, który stanie się integralną częścią naszego zespołu. Kluczowe obowiązki: Zrozumienie koncepcji MVP: Zdefiniowanie minimalnego zestawu funkcji niezbędnych do uruchomienia produktu, skupienie się na kluczowych funkcjach dla użytkowników . Myślenie zo

3 września 2024 r

Analityk Biznesowy

Lwów, zdalnie

Pecode to firma informatyczna z 7-letnim doświadczeniem, która tworzy społeczność profesjonalistów i klientów zorientowanych na wyniki. Poszukujemy utalentowanego Analityka Biznesowego, który stanie się integralną częścią naszego zespołu.

Kluczowe obowiązki:

  • Zrozumienie koncepcji MVP: Zdefiniowanie minimalnego zestawu funkcji niezbędnych do uruchomienia produktu, skupienie się na kluczowych funkcjach dla użytkowników .
  • Myślenie zorientowane na biznes: Zrozumienie celów biznesowych i ocena wykonalności finansowej projektu, analiza otoczenia konkurencyjnego.
  • Umiejętności techniczne: Rozumienie architektury IT, znajomość metodyk Agile (Scrum, Kanban), umiejętność pracy z narzędziami do zarządzania projektami (JIRA, Confluence, Trello).
  • Umiejętności komunikacyjne: Efektywna interakcja z różnymi interesariuszami, organizowanie spotkań i warsztatów, przygotowywanie dokumentacji.
  • Umiejętności organizacyjne: Zarządzanie wymaganiami, ustalanie priorytetów i kontrola ich realizacji, zarządzanie ryzykiem projektu.
  • Umiejętności analityczne: Zbieranie i analizowanie wymagań, tworzenie i analizowanie przypadków użycia.

Co jest dla nas ważne:

  • Doświadczenie zawodowe co najmniej 2 lata na podobnym stanowisku.
  • Znajomość języka angielskiego i ukraińskiego na poziomie B2 i wyższym.
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i dostosowywania się do zmian.
  • Orientacja na wynik i klienta.

Co oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju w firmie o ambitnych celach.
  • Wsparcie w zakresie szkoleń i rozwoju, w tym szkoleń zewnętrznych i certyfikacji.
  • Przyjazna atmosfera w zespole, w której cenione są pomysły i inicjatywy.
  • Ubezpieczenie społeczne, płatne urlopy i zwolnienia lekarskie.

Możemy się poznać?

Lwów