Następna praca

Analityk biznesowy w YuNEKS BANK, AT

1 października

53 wyświetlenia

YuNEKS BANK, AT

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

JSC „UNEX BANK” ogłasza konkurs na wolne stanowisko Analityka Biznesowego Główne zadania: 1. Wsparcie rozwoju kanału internetowego banku:identyfikacja możliwości usprawnienia istniejących procesów i funkcji;analiza danych i testowanie hipotez z klientami;< /li>< li>opis zadań związanych z wdrażaniem zmian;monitorowanie efektów wdrażanych zmian.2. Wsparcie analityczne kanału online:monitorowanie istniejących wskaźników i metryk aktywności kanału;wsparcie w opracowywaniu nowych wskaźników i raport

JSC „UNEX BANK” ogłasza konkurs na wolne stanowisko Analityka Biznesowego

Główne zadania:

1. Wsparcie rozwoju kanału internetowego banku:

  • identyfikacja możliwości usprawnienia istniejących procesów i funkcji;
  • analiza danych i testowanie hipotez z klientami;< /li>< li>opis zadań związanych z wdrażaniem zmian;
  • monitorowanie efektów wdrażanych zmian.

2. Wsparcie analityczne kanału online:

  • monitorowanie istniejących wskaźników i metryk aktywności kanału;
  • wsparcie w opracowywaniu nowych wskaźników i raportów, ustalanie zadań do wdrożenia w systemach BI ;
  • realizacja poszczególnych zadań analitycznych;
  • przygotowanie regularnych raportów.

3. Rozwój funkcji IT:

  • analiza systemu pod kątem zmian w istniejącej lub utworzenia nowej funkcji IT;
  • sformułowanie zadań dla backlogu IT;
  • wsparcie specjalistów IT w procesie rozwoju i wdrażania zmian;
  • testowanie nowych i aktualizowanych funkcjonalności.

4 . Poprawa obsługi klienta:

  • monitorowanie ogólnego poziomu satysfakcji klientów i partnerów;
  • analiza i ocena incydentów z klientami i partnerami;
  • li>
  • udział we wdrażaniu zmian poprawiających doświadczenie klienta.

Wymagania kandydata:

  • zainteresowanie rozwojem online narzędzia do angażowania i obsługi klientów;
  • doświadczenie w przygotowywaniu wymagań technicznych dla funkcji IT, testowaniu i wdrażaniu zmian (Jira, Confluence);
  • znajomość SQL i Excel do analizy danych;
  • doświadczenie w budowaniu lub zarządzaniu budowaniem raportów w systemach BI.

Oferujemy:

  • stabilna praca w banku;< /li>
  • przyzwoity poziom wynagrodzeń;
  • tworzenie stosunków pracy i gwarancji socjalnych zgodnie z ustawodawstwem Ukrainy;
  • możliwość rozwijać;
  • przyjazny zespół, komfortowe warunki pracy.

Jeśli szukasz pracy z perspektywą rozwoju zawodowego, to my szukamy Ciebie !

Wysyłając swoje CV, wyrażasz zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych przez JSC „UNEX BANK” zgodnie z ustawą Ukrainy „O ochronie danych osobowych” Danych” w celu realizacji swoich obowiązków, które mogą powstać w procesie rekrutacji pracowników i przyszłego zatrudnienia.

Kijów