Następna praca

Menedżer marki w AROMATIKA, TOV

14 października

16 wyświetleń

AROMATIKA, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Firma Aromatica, krajowy producent wyrobów kosmetycznych, zaprasza do współpracy brand managera w celu dalszego rozwoju znanej ukraińskiej marki. Główne zadania:Realizacja strategii promocji i rozwoju marki z wykorzystaniem najskuteczniejszych narzędzi trade marketingu: opracowanie i wdrożenie promocji, wydarzeń w sieciach handlowych i aptecznych rynkach eksportowych.Interakcja z content managerem, projektantami, wykonawcami.Praca w obszarze cen. li>Praca z asortymentem w oparciu o analitykę s

Firma Aromatica, krajowy producent wyrobów kosmetycznych, zaprasza do współpracy brand managera w celu dalszego rozwoju znanej ukraińskiej marki.

Główne zadania:

  • Realizacja strategii promocji i rozwoju marki z wykorzystaniem najskuteczniejszych narzędzi trade marketingu: opracowanie i wdrożenie promocji, wydarzeń w sieciach handlowych i aptecznych
  • rynkach eksportowych.
  • Interakcja z content managerem, projektantami, wykonawcami.
  • Praca w obszarze cen.
  • li>
  • Praca z asortymentem w oparciu o analitykę sprzedaży (analizy ABC, raporty rentowności).
  • Opracowanie rocznego budżetu marketingowego; kontrola bieżących wydatków.

  • Utrzymanie kanału YouTube (plan treści, dźwięk).
  • Kontrola zgodności ze standardami marki zgodnie z księgą znaku firmy
  • < p style="font-style: normal; Font-weight: 400">Nasze wymagania wobec kandydata:

    < ul style="font-style : normal; Font-weight: 400">
  • Ukończone wykształcenie wyższe w zakresie marketingu.
  • Doświadczenie na stanowisku o odpowiedniej funkcji 2 lata (perfumy i branża kosmetyczna w pierwszej kolejności);.
  • Język angielski na poziomie A3-B2.
  • Znajomość pakietu programów biurowych Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, < span style="font-style: normal; Font-weight: 400">Power Point,1C itp.

Oferujemy:

  • Praca na pełen etat. Grafik pracy biura (poniedziałek-czwartek 8:00-17:00, piątek-15:45)
  • Stabilna praca zarobkowa.
  • Gwarancje socjalne.
  • Komfortowe biuro ze wszystkim, co niezbędne do pracy.

Oczekujemy CV z odniesieniem do Twoich sukcesów, osiągnięć, pomysłów marketingowych. Będziemy wdzięczni za portfolio.

Kijów