Biolog w dziale projektów badawczych w CSD LAB, medichna laboratoriya

18 września

28 wyświetleń

CSD LAB, medichna laboratoriya

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

CSD LABjeden z z wiodących laboratoriów medycznych Ukrainy, które od 14 lat dbają o każdego klienta i jego zdrowie.< b style= "font-weight: 700">CSD LABto unikalny kompleks laboratoryjny, w którym wykorzystywane są najnowsze technologie i podejścia, aby zapewnić terminowość i dokładne wyniki o gwarantowanej jakości Zapraszamy do dołączenia do zespołu CSD LAB Biolog. , aby wspólnie stworzyć przyszłość medycyny laboratoryjnejOd naszego kandydata oczekujemy:Wyższego poziomu biologicznego kształcen

CSD LABjeden z z wiodących laboratoriów medycznych Ukrainy, które od 14 lat dbają o każdego klienta i jego zdrowie.

< b style= "font-weight: 700">CSD LABto unikalny kompleks laboratoryjny, w którym wykorzystywane są najnowsze technologie i podejścia, aby zapewnić terminowość i dokładne wyniki o gwarantowanej jakości

Zapraszamy do dołączenia do zespołu CSD LAB Biolog. , aby wspólnie stworzyć przyszłość medycyny laboratoryjnej

Od naszego kandydata oczekujemy:

  • Wyższego poziomu biologicznego kształcenie lub studenci w trakcie specjalizacji
  • Poziom języka angielskiego nie niższy niż A2
  • Znajomość metod obróbki próbek biologicznych
  • Umiejętność pracy ze sprzętem laboratoryjnym
  • Uwaga, odpowiedzialność
  • Zadania funkcjonalne:

    • Przetwarzanie próbek i dystrybucja porcjami
    • Przetwarzanie, archiwizacja próbek zgodnie z projektami Fresh i Frozen
    • Monitorowanie temperatury przechowywania próbek i prowadzenie odpowiednich rejestrów
    • Prowadzenie regularnej inwentaryzacji próbek biologicznych
    • Pakowanie próbek zgodnie z wymogami transportu
    • Monitorowanie jakości pracy sprzętu
    • Co oferujemy dla Ciebie:

      • Możliwość wniesienia istotnego wkładu w rozwój diagnostyki laboratoryjnej zapewniającej terminowe leczenie i zdrowie ludzi
      • Urzędowe zatrudnienie
      • Możliwość wykorzystania usługi psychologa korporacyjnego
      • Zniżki dla pracowników i osób bliskich na usługi laboratoryjne
      • Godziwa motywacja finansowa
      • Wizyty i udział w profesjonalnych konferencjach, kongresach i zjazdach
      • Harmonogram godzin otwarcia: 2/2 od 9:00 do 21:00

      Wyślij swoje CV i dołącz do zespołu CSD LAB, jednego z liderów nowoczesnej diagnostyki laboratoryjnej.

Kijów