Następna praca

Inżynier Back-end / DevOps w KAPPS

Opublikowano ponad 30 dni temu

92 wyświetlenia

KAPPS

KAPPS

0 recenzji
Brak doświadczenia

29 sierpnia 2024 GameDev Inżynier Back-End / DevOps віддалено Poszukujemy  Inżyniera Back-end / DevOps dla projektu Metaverse. Obowiązki: Tworzenie i utrzymywanie systemów i usług zaplecza przy użyciu Pythona, Node.js, Go i Shell skrypty. Wdrażaj potoki CI/CD i zarządzaj nimi, aby usprawnić procesy programowania i wdrażania. Monitoruj i optymalizuj wydajność systemu, zapewniając wysoką dostępność i niezawodność. Współpracuj z zespołami wielofunkcyjnymi, aby projektować i wdraża

29 sierpnia 2024 GameDev

Inżynier Back-End / DevOps

віддалено

Poszukujemy  Inżyniera Back-end / DevOps dla projektu Metaverse.

Obowiązki:

  • Tworzenie i utrzymywanie systemów i usług zaplecza przy użyciu Pythona, Node.js, Go i Shell skrypty.
  • Wdrażaj potoki CI/CD i zarządzaj nimi, aby usprawnić procesy programowania i wdrażania.
  • Monitoruj i optymalizuj wydajność systemu, zapewniając wysoką dostępność i niezawodność.
  • Współpracuj z zespołami wielofunkcyjnymi, aby projektować i wdrażać skalowalne rozwiązania.
  • Rozwiązywanie problemów i złożonych problemów technicznych.

Wymagania:

  • ponad 5 lat doświadczenia w tworzeniu back-endu i DevOps.
  • Biegła znajomość skryptów Python, Node.js, Go i Shell.
  • Zaawansowany poziom języka angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Doświadczenie z narzędziami CI/CD i platformami chmurowymi.
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły.