Następna praca

Tester automatyzacji w CommerzBank

Opublikowano ponad 30 dni temu

46 wyświetleń

CommerzBank

CommerzBank

0 recenzji
Brak doświadczenia

Dołącz do naszego zespołu jako inżynier automatyzacji testów!   Opis stanowiska: Jako  Inżynier Automatyzacji Testów  będziesz wykonywał przypadki testowe w narzędziach do automatyzacji testów (Selenium, MF UFT) a także analizować i naprawiać przypadki testowe po niepowodzeniu. Będziesz tworzyć i utrzymywać przypadki testowe w Playwright. Jako tester będziesz brać udział w testowaniu różnych usług chmurowych. Będziesz odpowiedzialny za testowanie naszego rozwiązania AI, API dla wirtualnego asy

Dołącz do naszego zespołu jako inżynier automatyzacji testów!   Opis stanowiska:

Jako  Inżynier Automatyzacji Testów  będziesz wykonywał przypadki testowe w narzędziach do automatyzacji testów (Selenium, MF UFT) a także analizować i naprawiać przypadki testowe po niepowodzeniu. Będziesz tworzyć i utrzymywać przypadki testowe w Playwright.

Jako tester będziesz brać udział w testowaniu różnych usług chmurowych. Będziesz odpowiedzialny za testowanie naszego rozwiązania AI, API dla wirtualnego asystenta doradcy, będącego częścią naszej Aplikacji Bankowości Mobilnej. Będziesz częścią zwinnego międzynarodowego zespołu i będziesz mieć możliwość poznania wielu nowych technologii i dalszego rozwoju.

Poniżej znajdziesz więcej informacji o Commerzbanku i klastrze

Commerzbank jest wiodącym międzynarodowym bank komercyjny posiadający oddziały i biura w prawie 50 krajach. Świat się zmienia, staje się cyfrowy i my też. Pozostawiamy za sobą tradycyjny bank i decydujemy się działać dalej jako przedsiębiorstwo cyfrowe. Właśnie dlatego potrzebujemy utalentowanych ludzi, którzy dołączą do nas w tej podróży. Pracujemy w międzylokacyjnej i międzynarodowej pracy zespołowej w metodykach zwinnych.

Opis klastra:

W ramach Cluster Cross Channel Services dostarczamy usługi crossfunkcjonalne za wdrożenia w CCB/Platformie bankowości internetowej Commerzbanku. CCS umożliwia, testuje i wdraża wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne na platformie J2EE w podejściu zwinnym.

Które technologie i umiejętności są dla nas ważne?

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze testowania
  • Znajomość  Dramaturga Selenium.
  • Otwartość na zapoznanie się z  MFUFT (zrównoważona modularyzacja, tworzenie skryptów, analiza, tworzenie scenariuszy)
  • Chęć rozwoju w obszarze testowym
  • li>
  • Dobre myślenie analityczne, orientacja na klienta, proaktywność
  • Angielski -  Poziom B2
< p> Miło jest mieć:

  • Dobra znajomość HP ALM
  • Podstawowa znajomość: JIRA / Confluence, Jenkins, Git/Bitbucket, < /li>

Jako Inżynier automatyzacji testów  będziesz wykonywać przypadki testowe w narzędziach do automatyzacji testów (Selenium , MF UFT), a także analizować i naprawiać przypadki testowe po niepowodzeniu. Będziesz tworzyć i utrzymywać przypadki testowe w Playwright.

Commerzbank jest wiodącym międzynarodowym bank komercyjny z oddziałami i biurami w prawie 50 spółkachniepróbuje. Świat się zmienia, staje się cyfrowy i my też. Pozostawiamy za sobą tradycyjny bank i decydujemy się działać dalej jako przedsiębiorstwo cyfrowe. Właśnie dlatego potrzebujemy utalentowanych ludzi, którzy dołączą do nas w tej podróży. Pracujemy w międzylokacyjnej i międzynarodowej pracy zespołowej w metodykach zwinnych.

,[Pisanie i wdrażanie zautomatyzowanych przypadków testowych w Playwright., Wykonywanie przypadków testowych w Playwright., Analiza problemów w portfelu zautomatyzowanych przypadków testowych., Tworzenie defektów w HP ALM., Analizowanie i naprawianie defektów w przypadku problemów ze skryptem., Ponowne testowanie defektów] Narzędzia: Selenium, dramaturg , MFUFT, ALM, Jira, Confluence, Jenkins, Git, Bitbucket Narzędzia: Confluence, GitHub, SharePoint, GIT, Agile, Scrum. Korzyści: Abonament sportowy, Budżet szkoleniowy, Prywatna opieka zdrowotna, Karta lunchowa, Projekty międzynarodowe, Platforma e-learningowa (mindtools), Bezpłatna kawa, Parking dla rowerów, Prysznic, Nowoczesne biuro, Zakaz ubioru.