Następna praca

Menedżer audytu w PwC Ukraine

7 września

20 wyświetleń

PwC Ukraine

PwC Ukraine

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

O PwC PwC to potężna sieć ponad 327 000 ekspertów w 155 krajach, których celem jest dostarczanie wysokiej jakości usług atestacyjnych, konsultingowych, podatkowych i prawnych. Współpracujemy z organizacjami z całego świata, aby budować zaufanie w społeczeństwie i rozwiązywać ważne problemy. PwC jest obecne na rynku ukraińskim od 1993 roku. Siedziba firmy znajduje się w Kijowie, a biura kompleksowej obsługi we Lwowie i Dnieprze. Praca z nami oznacza pracę z inspirującymi, zorientowanymi na cel

O PwC

PwC to potężna sieć ponad 327 000 ekspertów w 155 krajach, których celem jest dostarczanie wysokiej jakości usług atestacyjnych, konsultingowych, podatkowych i prawnych. Współpracujemy z organizacjami z całego świata, aby budować zaufanie w społeczeństwie i rozwiązywać ważne problemy.

PwC jest obecne na rynku ukraińskim od 1993 roku. Siedziba firmy znajduje się w Kijowie, a biura kompleksowej obsługi we Lwowie i Dnieprze.

Praca z nami oznacza pracę z inspirującymi, zorientowanymi na cele i pełnymi pasji graczami zespołowymi, którzy wywierają wpływ. PwC oferuje dostęp do wyjątkowej wiedzy specjalistycznej, dynamicznego środowiska pracy i rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premie pieniężne za doskonałe wyniki.
  • Wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego i osobistego – liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, bezpłatne zajęcia z języka angielskiego.
  • Rozwój kariery – szansa „od stażysty do partnera”.
  • Silny, entuzjastyczny i przyjazny zespół.
  • Ciekawe i wymagające zadania.
  • Ubezpieczenie zdrowotne, psycholog korporacyjny i kluby zainteresowań (piłka nożna, siatkówka, kino itp.).

Jako menedżer będziesz pracować w zespole osób rozwiązujących problemy z rozległym doświadczeniem w branży doradczej i branżowej, pomagając naszym klientom rozwiązywać złożone problemy biznesowe, od strategii po realizację. Konkretne obowiązki obejmują między innymi:

  • Aktywne pomaganie w zarządzaniu portfelem klientów, raportowanie do Dyrektorów i wyższych stanowisk.
  • Bądź aktywnie zaangażowany w działania związane z rozwojem biznesu, aby pomóc w identyfikacji i badaniu możliwości dla nowych/istniejących klientów.
  • Opracuj strategie projektowe w celu rozwiązania złożonych problemów technicznych.
  • Zarządzaj dużymi projektami i je realizuj, rozwijając zespół projektowy, oceniając ryzyko zaangażowania na każdym etapie, wyciągając wnioski i przeglądając/podważając wyniki uzyskane przez zespół.
  • Kształtuj i realizuj projekty tak, aby spełniać i przekraczać oczekiwania naszych klientów oraz własne kryteria jakościowe, promowanie zgodności jakościowej na każdym etapie realizacji projektu.
  • Szkolić, trenować i nadzorować członków zespołu.
  • Kontynuuj rozwój relacji wewnętrznych i rozwijaj swoją markę PwC.

Wymagania:

  • Min. 4-5 doświadczenia menadżerskiego w zakresie rachunkowości, audytu lub finansów w tym min. 3 lata doświadczenia w audycie
  • Solidne doświadczenie w stosowaniu międzynarodowych standardów rachunkowości i audytu oraz solidna wiedza techniczna
  • Profesjonalne kwalifikacje księgowe.
  • Dobra znajomość zagadnień biznesowych i technicznych oraz trendów branżowych.
  • Umiejętność jasnej komunikacji na wszystkich poziomach oraz udokumentowane doświadczenie w nawiązywaniu i utrzymywaniu silnych relacji.

Aby uzyskać więcej informacji i złożyć wniosek, odwiedź naszą stronę internetową, klikając przycisk „Aplikuj” poniżej.

Kijów
Pełny etat