Następna praca

Asystent administratora systemu w SwiftLink Logistics

16 września

45 wyświetleń

SwiftLink Logistics

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

SwiftLink Logistics to duża firma transportowa specjalizująca się w logistyce i dostawie ładunków na terenie całej Ukrainy. W związku z powiększeniem personelu poszukujemy asystenta administratora systemów do obsługi systemów informatycznych firmy.Zadania:- Instalacja i konfiguracja oprogramowania na komputerach pracowników< p>- Wsparcie sieci lokalnej i serwerów- Rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników- Kopia zapasowa i bezpieczeństwo danychWymagania:- Znajomość sieci komputerowych i

SwiftLink Logistics to duża firma transportowa specjalizująca się w logistyce i dostawie ładunków na terenie całej Ukrainy. W związku z powiększeniem personelu poszukujemy asystenta administratora systemów do obsługi systemów informatycznych firmy.

Zadania:

- Instalacja i konfiguracja oprogramowania na komputerach pracowników

< p>- Wsparcie sieci lokalnej i serwerów

- Rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników

- Kopia zapasowa i bezpieczeństwo danych

Wymagania:

- Znajomość sieci komputerowych i systemów operacyjnych Windows

- Chęć nauki i rozwoju w dziedzinie IT

- Odpowiedzialność i dbałość o szczegóły

- Komunikatywność i chęć do pracy w zespole

Oferujemy:

- Grafik 5/2 w godzinach 9:00-18:00

- Rozwój kariery i możliwość zdobycia nowych umiejętności

p>

- Przyjazny zespół i komfortowe warunki pracy

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i rozwijać się w obszarze IT, prześlij swoje CV w odpowiedzi na to ogłoszenie . Nie możemy się doczekać spotkania z Tobą w SwiftLink Logistics!

Kijów