Asystent kierownika projektu w Ukrayinska osvitnya platforma

17 października

8 wyświetleń

Ukrayinska osvitnya platforma

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów

Ukraińska Platforma Edukacyjna to organizacja tworząca ogólnoukraińską sieć międzysektorową , realizuje projekty społeczne i programy edukacyjne mające na celu ujednolicenie i wzmocnienie potencjału regionów kraju.Główne obszary działalności to:pomoc humanitarna i reagowanie kryzysowe;budowanie sieci organizacji partnerskich i wspólna realizacja projektów społecznych;programy edukacyjne i wsparcie finansowe realizacji inicjatyw wolontariackich.Zapraszamy do zespołu < b style="font-weight: 700">z

Ukraińska Platforma Edukacyjna to organizacja tworząca ogólnoukraińską sieć międzysektorową , realizuje projekty społeczne i programy edukacyjne mające na celu ujednolicenie i wzmocnienie potencjału regionów kraju.

Główne obszary działalności to:

  • pomoc humanitarna i reagowanie kryzysowe;
  • budowanie sieci organizacji partnerskich i wspólna realizacja projektów społecznych;
  • programy edukacyjne i wsparcie finansowe realizacji inicjatyw wolontariackich.

Zapraszamy do zespołu < b style="font-weight: 700">zastępcy kierownika projektu!

Jeśli:

  • posiadasz wyższe wykształcenie w sferze społecznej lub menadżerskiej (będzie to zaletą); li>
  • masz doświadczenie w wolontariacie lub pracy w sferze społecznej lub sektorze publicznym (będzie zaletą);
  • < li>dobrze znasz Google Work Space;
  • posiadasz umiejętności elastyczności zawodowej, umiesz improwizować i znajdować wyjście z trudnych sytuacji;
  • wiedzę języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem)

Twoje główne obowiązki i zadania będą obejmować:

  • pomoc kierownikowi projektu w planowaniu i realizacji projektu;
  • wsparcie dokumentacji projektowej;
  • raportowanie;
  • zespół projektowy koordynacja ;
  • komunikacja z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi;
  • monitorowanie jakości pracy nad projektem;
  • wyszukiwanie informacji niezbędnych do realizacji projektu;
  • li>
  • wykonywanie innych zadań związanych z zarządzaniem projektem.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie i rozwój zawodowy;
  • rozwój swojej wiedzy specjalistycznej i częściowe wynagrodzenie za specjalistyczne szkolenia;
  • harmonogram pracy od 10:00 do 17:00;
  • udział w szkoleniach i wydarzeniach edukacyjnych Organizacji;
  • przyjazny i profesjonalny zespół nastawiony na rozwój i wzajemne wsparcie.

BO "Ukraińska Platforma Edukacyjna" kieruje się zasadami zerowej tolerancji dla wszelkich przejawów przemocy i dyskryminacji, przestrzeganiem standardów etycznych.

Lwów