Następna praca

Asystent menedżera HR. Początek kariery! w Sticker House

2 września

36 wyświetleń

Sticker House

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

W związku z rozwojem firmy poszukujemy aktywnego i odpowiedzialnego pracownika na stanowisko Zastępcy Menedżera HR.Zadania:- Wsparcie menadżera HR przy przeprowadzaniu rozmów kwalifikacyjnych i rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami- Organizacja i wsparcie obiegu dokumentów działu HR- Prowadzenie bazy danych pracowników- Wykonywanie pozostałych zadań w ramach działu HR kompetencje działu HRWymagania:- Doświadczenie w dziale HR będzie dodatkowym atutem, ale jest możliwe bez doświadczenia- Doskonał

W związku z rozwojem firmy poszukujemy aktywnego i odpowiedzialnego pracownika na stanowisko Zastępcy Menedżera HR.

Zadania:

- Wsparcie menadżera HR przy przeprowadzaniu rozmów kwalifikacyjnych i rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami

- Organizacja i wsparcie obiegu dokumentów działu HR

- Prowadzenie bazy danych pracowników

- Wykonywanie pozostałych zadań w ramach działu HR kompetencje działu HR

Wymagania:

- Doświadczenie w dziale HR będzie dodatkowym atutem, ale jest możliwe bez doświadczenia

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne< /p>

- Umiejętność pracy w zespole i proaktywność

- Odpowiedzialność i dbałość o szczegóły

Oferujemy:

- Oficjalne zatrudnienie zgodnie do Kodeksu Pracy Ukrainy

- Dogodny grafik pracy

< p> - Dogodna lokalizacja biura w centrum miasta

- Młody i przyjazny zespół

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i rozwijać się razem z nami, wyślij swoje CV lub napisz na Telegram https: //t.me/Hr_katiaTV .

Będziemy szczęśliwi, widząc Cię w naszym zespole!< /p>

Kijów