Asystent content managera, copywriter w Beatystories, SPA-salon

1 października

47 wyświetleń

Beatystories, SPA-salon

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Zadania:Opracowywanie i wypełnianie treści na portale społecznościowe, strony internetowe i inne platformy medialne.Tworzenie kreatywnych i ciekawych materiałów tekstowych do kampanii reklamowych. >< li>Przygotowywanie informacji prasowych, artykułów i innych materiałów tekstowych wspierających działania PR firmy.Wymagania:Wiek: od 18 do 30 latOtwartość na naukę i chęć rozwoju w obszarze content marketingu.Nie przewiduje pracy zdalnej.Wysoki poziom umiejętności czytania i pisania i pisanie Oferu

Zadania:

  • Opracowywanie i wypełnianie treści na portale społecznościowe, strony internetowe i inne platformy medialne.
  • Tworzenie kreatywnych i ciekawych materiałów tekstowych do kampanii reklamowych.
  • >< li>Przygotowywanie informacji prasowych, artykułów i innych materiałów tekstowych wspierających działania PR firmy.

Wymagania:

  • Wiek: od 18 do 30 lat
  • Otwartość na naukę i chęć rozwoju w obszarze content marketingu.
  • Nie przewiduje pracy zdalnej.
  • Wysoki poziom umiejętności czytania i pisania i pisanie

Oferujemy:< ul style="font-style: normal; Font-weight: 400">

  • Mentoring i szkolenia prowadzone przez profesjonalistów z branży.
  • Godziny pracy 09:00 - 18:00, 5/2 .
  • Możliwość twórczego wyrażania siebie i wdrażania pomysłów.
  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu strategii marketingowych.
  • Jesteśmy gotowi zapewnić możliwości nauki i rozwoju, a także przyjazną atmosferę i ciekawą pracę. Jeśli czujesz się gotowy, aby dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV na nasz tg: beatystories_hr, a my skontaktujemy się z Tobą na dalszą rozmowę.

    Kijów
    Pełny etat