Następna praca

Inżynier AQA (Python, za granicą) w PIN-UP Global

6 września

28 wyświetleń

PIN-UP Global

2
1 recenzja
Brak doświadczenia

6 września 2024 r Inżynier AQA (Python, za granicą) за кордоном, віддалено PIN-UP.TECH to jeden z kierunków międzynarodowego ekosystemu PIN -UP Global, który działa w sześciu krajach – Ukrainie, Polsce, Kazachstanie, Cyprze, Peru i Armenii. PIN-UP.TECH jest podstawą dzisiejszego międzynarodowego ekosystemu PIN-UP Global, głównymi produktami PIN-UP.TECH są platformy dla Ukrainy i Kazachstanu. PIN-UP Global to ekosystem niezależnych firm zaangażowanych w cykl życia różnorodnych produktó

6 września 2024 r

Inżynier AQA (Python, za granicą)

за кордоном, віддалено

PIN-UP.TECH to jeden z kierunków międzynarodowego ekosystemu PIN -UP Global, który działa w sześciu krajach – Ukrainie, Polsce, Kazachstanie, Cyprze, Peru i Armenii. PIN-UP.TECH jest podstawą dzisiejszego międzynarodowego ekosystemu PIN-UP Global, głównymi produktami PIN-UP.TECH są platformy dla Ukrainy i Kazachstanu. PIN-UP Global to ekosystem niezależnych firm zaangażowanych w cykl życia różnorodnych produktów rozrywkowych. Firmy ekosystemowe wprowadzają innowacyjne technologie, niestandardowe rozwiązania w zakresie rozwoju i skalowania produktów i usług.

Poszukujemy ogólnego inżyniera ds. kontroli jakości (Python), który dołączy do naszego zespołu.

Wymagania:
• Duże doświadczenie w dziale Zapewnienia Jakości, specjalizująca się w testowaniu aplikacji WEBowych (zarówno testy automatyczne, jak i ręczne dla zarówno FrontEnd, jak i BackEnd);
• Biegły w języku Python i dobrze zorientowany w zasadach programowania obiektowego (OOP);
• Wykazana wiedza specjalistyczna w testowaniu API (REST, gRPC, WS) i biegłość w korzystaniu z różnych narzędzi testowych, zarówno z perspektywy ręcznej, jak i automatycznej;
• Biegłość w tworzeniu frameworków przy użyciu podejść opartych na PageObject, PageFactory i PageElement;
• Praktyczne doświadczenie z Selenium i narzędziami opartymi na Selenium, takimi jak Playwright;
• Znajomość i doświadczenie w zakresie narzędzi do testowania wydajności, takich jak Locust, JMeter, K6 lub inne;
• Dokładne zrozumienie potoków ciągłej integracji/ciągłego wdrażania (CI/CD) z praktycznym doświadczeniem w korzystaniu z GitLab CI;
• Podstawowa znajomość systemów *nix;
• Posiada tytuł licencjata w dziedzinie informatyki, inżynierii oprogramowania lub pokrewnej dziedziny (lub posiada równoważne doświadczenie zawodowe);
• Silne umiejętności rozwiązywania problemów i skuteczne zdolności komunikacyjne.

Dodatkowym atutem będzie:
• Znajomość GO, JavaScript/TypeScript, bash;
• Doświadczenie w AWS (Lambda, EC2);
• Wykorzystanie narzędzia monitorującego Grafana;
• Doświadczenie w GraphQL.

Obowiązki:
• Współpraca z członkami zespołu przy projektowaniu i utrzymywaniu automatycznych skryptów testowych przy użyciu zasad Python i OOP;
• Twórz i utrzymuj struktury testowe i infrastrukturę testową dla swojego projektu;
• Przeprowadzanie dokładnych ręcznych i automatycznych testów aplikacji WEB (API/UI/Load);
• Nadanie priorytetu silnemu zaangażowaniu w zapewnianie jakości, w tym identyfikację i usuwanie defektów;
• Zapewnianie wskazówek i wsparcia twórcom przypadków testowych, pakietów i planów, aby zapewnić kompleksowy zakres testów;
• Ściśle współpracuj z potokami CI/CD, szczególnie w środowisku GitLab CI, aby zautomatyzować wykonywanie testów;
• Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów mających na celu identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z testowaniem.