Następna praca

Analityk działu sprzedaży w Vitmark-Ukrayina, TOV, SP

1 października

48 wyświetleń

Vitmark-Ukrayina, TOV, SP

0 recenzji
Brak doświadczenia
Odesa

Vitmark to największy ukraiński producent soków i żywności dla dzieci. Firma koncentruje się na nowoczesnej zdrowej żywności i obejmuje popularne marki: Jaffa, „Nash Sik”, „Chudo-Chado”, Aquarte i Vega Milk.Wszyscy jesteśmy Ukraińcami i wszyscy jesteśmy potrzebni. Zapraszamy, bo nasza firma nie może przestać. Zostaliśmy wpisani na listę rekomendowanych producentów artykułów pierwszej potrzeby, jesteśmy gotowi zapewnić wszystkim dzieciom Ukrainy żywność dla niemowląt, a każdemu Ukraińcowi zdrowe

Vitmark to największy ukraiński producent soków i żywności dla dzieci. Firma koncentruje się na nowoczesnej zdrowej żywności i obejmuje popularne marki: Jaffa, „Nash Sik”, „Chudo-Chado”, Aquarte i Vega Milk.

Wszyscy jesteśmy Ukraińcami i wszyscy jesteśmy potrzebni. Zapraszamy, bo nasza firma nie może przestać. Zostaliśmy wpisani na listę rekomendowanych producentów artykułów pierwszej potrzeby, jesteśmy gotowi zapewnić wszystkim dzieciom Ukrainy żywność dla niemowląt, a każdemu Ukraińcowi zdrowe produkty dla przyszłości narodu.

Zróbmy to razem!

Zapraszamy do naszych zespołówAnaliza działu sprzedaży i współpraca z agencjami merchandisingowymi!

Główne zadania:

  • Analiza pracy agencji merchandisingowych (MR);
  • Zarządzanie dokumentami sprzedażowymi (faktury, akty, umowy);
  • Uzgadnianie usług i tworzenie wniosków o płatność za usługi;
  • li>Analiza pracy agencji MR;
  • Tworzenie i planowanie zapotrzebowania na pracę agencji Merchanders w punktach sprzedaży detalicznej;
  • Kontrola realizacji zadań przez Merchandiserów, cele dla agencji;
  • Przetwarzanie danych analitycznych w Excelu.

Nasz kandydat:

  • Posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne/matematyczne;
  • Jest zaawansowaną użytkownikiem Excela i innych produktów MS Office, umie pracować in 1C;
  • Posiada doświadczenie w przetwarzaniu dużych zbiorów danych i tworzeniu raportów analitycznych

Oferujemy:

  • Urzędowe zatrudnienie i gwarancje socjalne zgodnie z Kodeksem Pracy;
  • Wysokie wynagrodzenia i premie za KPI;
  • Ubezpieczenie medyczne.
  • Komfortowe miejsce pracy; zawsze jest światło i ciepło;
  • Stabilna praca w dużej, znanej firmie i przyjaznym zespole;
  • Możliwość szkoleń, rozwoju zawodowego kosztem budżetowej firmy.

Pracujemy na nasze zwycięstwo!

Vitmark to Ukraina mocny>

Odesa